• Головна
  • DIVERO: консультація у лікаря пульмонолога
Новини компаній
13:00, 21 травня

DIVERO: консультація у лікаря пульмонолога

Новини компаній

Дихальна система грає величезну роль у житті людини. Завдяки органам дихання ми отримуємо необхідний кисень для життєдіяльності організму, а також позбавляємося вуглекислого газу. Правильне функціонування легень та бронхів – запорука активного та здорового життя. Однак іноді виникають проблеми, які потребують консультації пульмонолога медцентру DIVERO. 

Записатися на прийом слід за умови появи симптомів, що вказують на можливі проблеми з дихальною системою. У медичному центрі DIVERO пацієнт зможе отримати кваліфіковану консультацію та пройти необхідні обстеження для виявлення та лікування легеневих захворювань. 

Коли слід звернутися до пульмонолога?

Пульмонолог – лікар, який спеціалізується на діагностиці, лікуванні, профілактиці хвороб дихальної системи. Він займається дослідженням причин та симптомів захворювання легень, бронхів, плеври та інших органів, які відповідають за дихання. Пульмонолог проводить рентгенологічні, лабораторні дослідження для встановлення точного діагнозу. 

Ось перелік симптомів, які можуть вказувати на необхідність консультації у пульмонолога: 

  • тривалий кашель, що не проходить; 
  • задишка, яка виникає у стані спокою чи напруги; 
  • відчуття важкості у грудній клітині; 
  • часте виникнення простудних захворювань, кашлю; 
  • хрипи або свистячі звуки у грудній клітині; 
  • больові відчуття у грудях; 
  • прискорене серцебиття. 

З метою визначення характеру захворювання та встановлення точного діагнозу спеціаліст медичного центру DIVERO використовує інноваційні методи обстеження – наприклад, спірографію. Це дослідження дозволяє оцінити обсяг і швидкість руху повітря під час дихання. Також проводяться лабораторні дослідження з метою визначення рівня кисню та вуглекислого газу в крові.

Сучасне обладнання – запорука якісного лікування

У переліку сучасного обладнання клініки є небулайзери, інгалятори, які використовуються для лікування захворювань дихальної системи. Небулайзери потрібні для введення лікарських препаратів в організм через органи дихання. Інгалятори дозволяють пацієнтам самостійно одержувати потрібні дози лікарських засобів. 

Важливо своєчасно діагностувати захворювання дихальної системи, оскільки деякі з них небезпечні життя. За появи перших ознак проблем слід звернутися за допомогою до пульмонолога, щоб уникнути ускладнень, погіршення стану. 

«Здоров'я легень – запорука міцного організму. Бережіть свої легені – ваш подих життя», – цей вислів належить Сенеці, доводячи важливість звернення за допомогою до професіоналів. DIVERO: дихайте на повні груди і будьте здорові!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#консультація пульмонолога #Пульмонолог #лікар Пульмонолог #клініка DIVERO
Останні новини
live comments feed...