• Головна
  • Міноборони запускає застосунок «Резерв+». Як військовозобов’язаним оновити дані онлайн, - ВІДЕОІНСТРУКЦІЯ
17:31, 17 травня
Надійне джерело

Міноборони запускає застосунок «Резерв+». Як військовозобов’язаним оновити дані онлайн, - ВІДЕОІНСТРУКЦІЯ

Міністерство оборони України запускає мобільний застосунок «Резерв+» для військовозобовʼязаних, призовників і резервістів. У застосунку можна буде оновити свої дані онлайн.

Про це повідомила пресслужба Міноборони.

Застосунок запрацює в день набуття чинності оновленим законом про мобілізацію 18 травня. Він буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store і Google Play Market.

Відзавтра всі військовозобовʼязані віком 18—60 років протягом 60 днів (до 16 липня включно) повинні оновити свої облікові дані: мобільний телефон, фактичне місце проживання та, за наявності, e-mail.

Під час оновлення даних направлення на військово-лікарську комісію видаватися не буде. Таке направлення можуть виписати згодом у разі потреби.

“Оновити свої дані можна буде як у територіальних центрах комплектування чи центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні, так і онлайн — у новому застосунку «Резерв+»”, - пояснюють в Міноборони.

Зокрема: 

  • «Резерв+» дозволяє оперативно оновити дані та надає доступ до інформації у реєстрі військовозобовʼязаних «Оберіг». Після оновлення даних у застосунку можна буде побачити інформацію з реєстру «Оберіг» щодо себе.

  • Також оновити дані можна офлайн у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні. Якщо ви будете оновлювати дані через ТЦК, окрім самого витягу з реєстру, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток.

З 18 червня у застосунку «Резерв+» теж зʼявиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво дізнатися про статус чоловіка як військовозобовʼязаного, призовника чи резервіста.

Читайте також:

Мобілізація 2024. Які дані необхідно оновити чоловікам від 18 до 60 років в Україні

Дію воєнного стану та мобілізацію продовжено до 11 серпня. Президент підписав закон

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Міноборони #Резерв+
Останні новини
live comments feed...