• Головна
  • За останні пів року кількість росіян у Маріуполі зросла щонайменше на 7,8 тисяч
14:17, 15 травня

За останні пів року кількість росіян у Маріуполі зросла щонайменше на 7,8 тисяч

За останні пів року кількість росіян у Маріуполі зросла щонайменше на 7,8 тисяч

У Маріуполі збільшується кількість громадян росії. За останні пів року вона зросла щонайменше на 7,8 тисяч.

Повідомили в міськраді Маріуполя.

Окупанти продовжують політику русифікації захопленого міста. Вони завозять мігрантів з рф, будують іпотечні будинки для росіян. А ось місцевих жителів, навпаки, намагаються виселити на околиці.

"Так, за даними Спротиву Маріуполя за останні пів року кількість росіян у місті зросла щонайменше на 7,8 тисяч. Така цифра отримана виходячи із даних по дітям шкільного віку",- повідомили в міськраді.

Станом на 1 вересня 2023 року в школи пішло 15300 дітей, з них 11 500 - маріупольські. Дітей "понаїхавших" росіян близько 3 800. Станом на зараз у місті налічується 17 913 дітей шкільного віку. Кількість маріупольських майже не змінилася. А приріст російських склав близько 2600 дітей. Враховуючи їх батьків виходить - 7800.

"Окупанти вбили десятки тисяч маріупольців, а тепер завозять до міста тисячі росіян, мігрантів з Середньої Азії та регіонів рф. Для них вони й зводять нові будинки для продажу. Усі розмови окупантів про збільшення населення - це результат цілеспрямованої русифікації. Їх мета перетворити Маріуполь на "російське місто" та "продати" це внутрішньому споживачу за досягнення", - вважає мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #новини_Маріуполя #русифікація
live comments feed...