• Головна
  • Повідомили про підозру у зраді псевдосудді так званого "верховного суду ДНР"
16:08, 9 травня

Повідомили про підозру у зраді псевдосудді так званого "верховного суду ДНР"

Повідомили про підозру у зраді псевдосудді так званого "верховного суду ДНР"

«Судді верховного суду днр», яка засудила трьох іноземних громадян до смертної кари, повідомлено про підозру у державній зраді.

Повідомив відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури

У березні 2016 року колишня керівниця апарату Старобешівського районного суду Донецької області, перебуваючи у тимчасово окупованому рф м. Донецьку, пішла на співпрацю з ворогом. Вона обійняла посаду судді та почала здійснювати фейкове правосуддя в тій же установі, незаконно підпорядкованій квазіреспубліці.

Через 4 роки жінка працевлаштувалась до «судової палати у кримінальних справах верховного суду днр». У липні 2023 року вона успішно пройшла конкурс та указом президента рф була призначена суддею.

Правниця виносить рішення від імені фейкової республіки, спираючись на законодавство держави-агресора. У складі колегії «суддів» вона засудила трьох іноземних громадян, які воювали проти рф на боці України, до смертної кари. Крім того, псевдосуддя порушує конституційні права і свободи мешканців Донеччини й допомагає окупантам легітимізувати свою владу на захоплених територіях.

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури їй заочно повідомлено про підозру у державній зраді (ч. ч. 1, 2 ст. 111 КК України). Досудове розслідування – ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Максимальне покарання – довічне ув’язнення.

Нагадаємо, у квітні 2024 року вказаній особі заочно повідомлено про підозру в колабораційній діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Донецьк #днр #суддя
live comments feed...