• Головна
  • Маріупольчанка Людмила Чичера отримала премію "УП 100. Сила жінок", - ФОТО
09:39, 22 березня
Надійне джерело

Маріупольчанка Людмила Чичера отримала премію "УП 100. Сила жінок", - ФОТО

Вперше за 24 роки існування ”Українська правда” представила свій проєкт “УП 100. Сила жінок”. У перелік переможниць – 100 найсильніших жінок України, які в умовах повномасштабної війни стали пліч-о-пліч з чоловіками і захищають Україну на фронті, перетворюють складні обставини на можливості для своїх бізнесів або громад у тилу і рухають країну вперед – стала маріупольчанка Людмила Чичера.

Людмила Чичера є співзасновницею вільного простору «Халабуда» у Маріуполі. Разом з чоловіком Дмитром Чичерою, а також родинами Андрія та Ірини Гежи, Віктора Лютого та Валерії Гармаш і Олександра Маслова вони заснували хаб, який став одним з центрів громадянського суспільства у Маріуполі.

Дмитро Чичера під час повномасштабного вторгнення згуртував навколо «Халабуди» волонтерський рух у Маріуполі. Дмитро зник у Маріуполі при невідомих обставинах.

Людмила Чичера, яка виїхала з міста, рятуючи дітей, підхопила справу свого чоловіка і разом з колегами відновила «Халабуду» у Черкасах.

Маріупольчанка Людмила Чичера отримала премію "УП 100. Сила жінок", - ФОТО, фото-1

«Вчора наша Люда в Києві отримала відзнаку від «Української правди» і стала однією зі ста учасниць рейтингу «Сила жінок».

Серед зіркових і знаменитих на весь світ, наша сильна, але така тендітна Люда мала шанс розповісти і про Халабуду, і про Маріуполь, і подякувати всім, хто нас підтримує.

Такі нагороди дуже символічні і мотивують до подальших звершень усю команду. Пишаємося і рухаємося далі!» - написали колеги Людмили Чичери.

Маріупольчанка Людмила Чичера отримала премію "УП 100. Сила жінок", - ФОТО, фото-2

Нагадаємо, що «Халабуда» зараз займається надважливою справою – ремонтом дронів для українського війська. І «Халабуді» дуже потрібно закуповувати запчастини для ремонту.

Тому допоможіть «Халабуді» на добру справу. Зробити це можна ось тут:

На банку 

https://send.monobank.ua/jar/7JpNrh9pyn 

Номер картки банки 

5375411208413166  

5457082503599263 Приват

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Халабуда #УП
Останні новини
live comments feed...