• Головна
  • "20 днів у Маріуполі". Disney надіслав оновлену скорочену версію телеканалам-трансляторам у всьому світі
13:59, 20 березня
Надійне джерело

"20 днів у Маріуполі". Disney надіслав оновлену скорочену версію телеканалам-трансляторам у всьому світі

"20 днів у Маріуполі". Disney надіслав  оновлену скорочену версію телеканалам-трансляторам у всьому світі

Після звернення Суспільного Мовлення, а також Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Американська кіноакадемія доповнила міжнародну скорочену телеверсію Церемонії нагородження "Оскар". А компанія Disney, яка займається міжнародним ліцензуванням шоу, — надіслала  оновлену скорочену версію телеканалам-трансляторам у всьому світі.

Про це повідомляє Суспільне.Культура, яка є ексклюзивним транслятором церемонії вручення "Оскар" в Україні.

"Ця перемога команди Мстислава Чернова має велике значення не лише для української кіноіндустрії, а й для всіх українців — зрештою, саме це ми побачили у тисячах відгуків у соціальних мережах. Ефект цієї події на міжнародній арені, безумовно, буде потужним і тривалим, ця перемога і потужна промова Мстислава Чернова вже посіла своє почесне місце в історії кіномистецтва", — сказав виконавчий продюсер телеканалу Суспільне Культура Лук'ян Галкін.

Виправлену міжнародну телеверсію Церемонії вручення нагород премії "Оскар" Суспільне Культура покаже у п'ятницю, 22 березня, о 20:00. Організатори повернули нагородження фільму "20 днів у Маріуполі" та промову режисера Мстислава Чернова.

Нагадаємо, 1 березня був запланований показ міжнародної скороченої версії "Оскара", однак після отримання матеріалів для трансляції від організаторів команда Суспільного виявила, що нагородження українських документалістів немає, тому звернулася до Disney та натомість показала повну версію церемонії.

Пізніше Disney пояснили, що нагородження фільму "20 днів у Маріуполі" не додали в скорочену міжнародну телеверсію церемонії через часові обмеження.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #20 днів у Маріуполі #Оскар
live comments feed...