• Головна
  • Держдеп США та фонд Маршалла займуться відновленням трьох міст України
16:06, 7 березня

Держдеп США та фонд Маршалла займуться відновленням трьох міст України

Держдеп США та фонд Маршалла займуться відновленням трьох міст України

Державний департамент США та Німецький фонд Маршалла (GMF) оголосили про створення "Партнерства з містами України" (UCP – Ukraine Cities Partnership), мета якого – допомога з відновленням міського середовища країни.

Про це повідомляється на сайті Держдепу у середу, 6 березня.

Партнерство створено для "стійкого відновлення міст, нового державно-приватного партнерства, яке допоможе українцям перепроектувати та перебудувати інклюзивні та стійкі міста", йдеться на сайті Держдепартаменту США.

Фонд має намір залучати до своїх проектів технічних експертів, фінансових партнерів, бізнес, неурядові організації, університети та фонди.

Спочатку ініціатива розрахована на три роки і буде офіційно запущена на червневій конференції з відновлення України у Берліні в цьому році.

На сайті GMF уточнюється, що ініціатива покликана допомогти поновленню трьох міст. Яких саме, поки невідомо.

Відновлення України оцінюють у 445 млрд євро.

 За даними німецького видання DW, у ході лондонської конференції з відновлення України 2023 року Єврокомісія та різні фінансові інститути ЄС підписали угоди на суму понад 800 млн євро з метою мобілізації приватних інвестицій для відновлення та реконструкції економіки України, йдеться у звіті на сайті Єврокомісії.

За оцінкою експертів ООН, Світового банку та Європейської комісії, на відновлення України після руйнувань, викликаних війною, розв'язаною Росією, у найближчі 10 років знадобиться 486 млрд. доларів (445 млрд. євро). Найвищі потреби у відновленні та реконструкції припадають на житловий фонд (17 відсотків загальної суми), транспортний сектор (15 відсотків), сферу торгівлі та промисловості (14 відсотків).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Держдеп #Маріуполь #відновлення
live comments feed...