• Головна
  • Вчительська зрада, яка шокувала колег. Історія «Народної вчительки України» Тетяни Акульшиної
17:08, 16 лютого
Надійне джерело

Вчительська зрада, яка шокувала колег. Історія «Народної вчительки України» Тетяни Акульшиної

Тетяна Акульшина багато років була директоркою Маріупольського міського ліцею. Це один з найкращих навчальних закладів Маріуполя, прогресивний, результативний, який забезпечував дітям найвищий рівень  шкільної освіти.

За даними незалежного рейтингу маріупольських шкіл, який у 2021 році провів сайт 0629, Маріупольський міський ліцей посів друге місце, поступившись Технічному ліцею лише одним показником – ремонтом. Муніципалітет встиг зробити реконструкцію Технічного ліцею і повністю оновити його матеріальну базу, а міському ліцею – не встиг.

Фото зі старого сайту Маріупольського міського ліцею

Вчительська зрада, яка шокувала колег. Історія «Народної вчительки України» Тетяни Акульшиної, фото-1

Тобто ліцей є заклад, учні якого після закінчення школи вільно говорили англійською, німецькою, або французькою мовами, складали ЗНО з математики, фізики на 190-200 балів і вступали до кращих вищих навчальних закладів України. Широкі іноземні зв’язки, розвиток дебатних клубів, робота Євроклубу – ось що таке був Маріупольський міський ліцей у Маріуполі.

Природно було думати, що керувати таким закладом може виключно сучасна, прогресивна людина, яка розуміє цінність демократичних принципів побудови держави.

Але у випадку з Тетяною Акульшиною так не сталося.

За даними колег, вона спочатку виїхала з окупації, оформила документи переселенки, а потім – повернулась в окупацію і погодилась працювати на ворога.

Вже наступного навчального року вона стояла на сцені поруч з колаборантами, зрадниками України, і отримувала від них грамоту за служіння російській освіті.

На фото - Акульшина крайня праворуч

На жаль, ми не дізнаємось, що відчувала в цей момент людина, яка за два роки до того стояла на іншій сцені і отримувала найвище вчительське звання від Президента Володимира Зеленського – Народний вчитель України.

Вчительська зрада, яка шокувала колег. Історія «Народної вчительки України» Тетяни Акульшиної, фото-2

А до того Тетяна Акульшина стала «Маріупольчанкою року», була переможницею конкурсу «Вчитель року», мала чимало відзнак, нагород як від державної, так і від місцевої влади.

Вчительська зрада, яка шокувала колег. Історія «Народної вчительки України» Тетяни Акульшиної, фото-3

Ну і ось тепер – колаборантка Калачова вручає грамоту від самопроголошеного «мера» Маріуполя. «Вершина кар’єри», як не крути.

Колеги чекали Акульшину в Києві. Тут, в Оболоньському районі столиці рідний ліцей Тетяни Акульшиної зміг відновити свою роботу, зібрати колектив, повернути дітей. Великої праці потребувало організувати навчальний процес в оффлайн режимі. Знайти будівлю, зробити там ремонт, забезпечити комфортні умови для дітей та викладачів. Керівному складу ліцею дуже потрібний був досвід Тетяни Акульшиної. Проте вона вирішила попрацювати на країну, яка вбила її рідне місто і її рідну школу.

«Ми не могли повірити в це. Спочатку вона нам писала, підтримувала нас. А потім перестала. Ну всяке може бути в житті. Але ми точно не очікували побачити Акульшину на сцені поруч з колаборантами. Вона завжди демонструвала проукраїнську позицію», - розповіли 0629 колеги колишньої директорки.

Чи була це щира позиція, чи Акульшина тільки вдавала з себе патріотку, ми вже не дізнаємось.

Більше про колаборантів, зрадників ЧИТАЙТЕ у нашій СПЕЦТЕМІ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
Спецтема
Щоб зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику. Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета цієї рубрики одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих».
live comments feed...