• Головна
  • Ахметов побудує новий металургійний завод в Італії
18:45, 30 січня
Надійне джерело

Ахметов побудує новий металургійний завод в Італії

Ахметов побудує новий металургійний завод в Італії

Група Метінвест обрала місце, в якому може збудувати новий виробничий актив. Раніше було три потенційних локації - дві в Італії і одна в Болгарії.

Як повідомляє NV.Бізнес, це буде Італія.

«Ми обрали Пйомбіно, бо помітили надзвичайно високу зацікавленість усіх сторін, насамперед уряду Італії, який вже виступив з окремою заявою на цю тему, а також мера міста та місцевої влади в Пйомбіно. Усі вони прагнуть, щоб цей проєкт було реалізовано», — повідомив виданню Юрій Риженков, генеральний директор Групи Метінвест.

Група підписала меморандум з урядом Італії, в якому кожна сторона взяла на себе зобов’язання щодо певної підтримки розвитку проєкту. Фінансування будівництва здійснюватиметься шляхом використання власного капіталу, боргових зобов’язань, а також кредитів або грантів від європейських та італійських фондів. «Докладніше, зокрема й щодо обсягів виробництва, зможемо розповісти після завершення етапу дослідження у Пйомбіно», — уточнив Риженков.

Галузеві ЗМІ повідомляли, що річна потужність заводу може складати 3 млн тонн сталі. Після виходу на повну потужність, на ньому може працювати до 1500 людей.

Про підписання меморандуму в середині січня згадувало італійське Міністерство бізнесу (Ministero delle Imprese e del Made in Italy).

Юрій Риженков каже, що плани щодо будівництва нового виробництва зеленої сталі в Італії зародилися задовго до повномасштабного російського вторгнення в Україну. Спочатку планували побудувати завод, який мав би використовувати сляби з Азовсталі для виробництва гарячекатаних рулонів в Італії. Проте після окупації Маріуполя, вирішили будувати металургійний комбінат із плавильною частиною.

«Він використовуватиме нашу DRI-сировину з ГЗК Метінвесту в Україні. Власне, це і є зв’язок двох країн: постачати на італійське виробництво руду з Кривого Рогу й у такий спосіб завантажувати наші активи в Україні, створюючи робочі місця і сприяючи зростанню податкових надходжень в Україні», — наголошує топ-менеджер.

В Італії Метінвест володіє прокатними заводами Ferriera Valsider та Metinvest Trametal.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ахметов продав телеканал МТБ (Маріупольське телебачення)

Ахметов спустився до 490 місця у рейтингу мільярдерів Bloomberg

Захисникам Маріуполя, які отримали інвалідність після поранення, купують кватири. Приймаються заявки, - ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Чого ви чекаєте від прийдешнього 2024 року?
проголосувало 2727 відвідувачів
Лише поганого
10,4%
Аби не стало гірше, ніж є зараз
18,9%
Перемоги
54,7%
Позитивних змін у особистому житті
6,7%
Нічого не чекаю
9,3%
#Маріуполь #Ахметов #Азовсталь
live comments feed...