• Головна
 • Електророкла та інша сучасна складська техніка - де купувати і як правильно вибирати?
Новини компаній
12:40, 29 січня

Електророкла та інша сучасна складська техніка - де купувати і як правильно вибирати?

Новини компаній

Неможливо собі уявити роботу будь-якого складського приміщення без використання електричного обладнання, в тому числі, електровізків або електророкла. Таке обладнання виконує важливу функцію - дозволяє транспортувати палети з товаром до потрібного місця, розташовувати їх на поличці у відповідності до розміщення товарів магазину. При цьому, важливо розуміти, що варіанти вибору саме такого електрообладнання на ринку досить багато, як і дистриб'юторів з різних країн світу. При цьому залишається актуальним питання, як саме варто обирати електровізки і на які особливості слід звертати увагу в першу чергу? Спробуємо розібратися в статті.

У випадку, якщо у Вас немає часу детально розбиратися у нюансах вибору електровізків та іншого складського обладнання, Ви можете звернутися в компанію Універсал Спецтехніка, яка пропонує найкращі моделі та модифікації обладнання від світових брендів, які поставляють виключно надійну та довговічну техніку. На офіційному сайті компанії Ви можете дізнатися більше про особливості вибору електровізків, проконсультуватися з фахівцями стосовно особливостей їх функціонування та замовлення.

Електророкла та інша сучасна складська техніка - де купувати і як правильно вибирати?, фото-1

Основні аспекти вибору електровізків

Якщо мова заходить про такий тип обладнання як електровізки, то важливо розуміти, що вони будуть відрізнятися за різними параметрами - матимуть різну маневреність, надійність, продуктивність. Однією з найвідоміших фірм виробників такого обладнання є Yale, яка пропонує клієнтам якісні електророкла, які відрізняються:

 • Довгим терміном експлуатації.
 • Легкістю в обслуговуванні та ремонті - навіть у випадку, якщо якийсь елемент системи вийшов з ладу, Ви легкістю знайдете йому заміну.
 • Здатністю ефективно працювати навіть в інтенсивних умовах на високій потужності.
 • Безпечністю та маленькими габаритами.
 • Оптимальною вартістю.

Зверніть особливу увагу на тип розміщення оператора - справа в тому, що багато візків мають виключно один варіант положення оператора. Yale, наприклад, пропонують клієнтам моделі, де оператор може сидіти, стояти, а також стояти, спираючись на опору. Завдяки легкості управління оператори можуть навчатися значно швидше та отримувати змогу вводити в експлуатацію техніку з мінімальним простоєм.

Окрім надійності, варіанту розміщення оператору та бренда-виготовника, при виборі електророкла Вам важливо звернути увагу на:

 • Висоту підйому обладнання.
 • Вантажопідйомність.
 • Робочу напругу.
 • Тип та особливості колес.
 • Особливості функціонування.
 • Габарити.

Вибір такого обладнання повинен базуватися не тільки на економічних аспектах, а й на практичності виробів, їх функціональності, здатності виконувати поставлені задачі, комфорті використання для персоналу, тощо.

Де можна замовити потрібний тип електровізків з доставкою?

Компанія Універсал Спецтехніка пропонує клієнтам великий асортимент електрообладнання для оснащення торговельних та складських приміщень, тощо. В каталозі дистрибьютора на сайті Ви можете ознайомитися з моделями навантажувачів різних модифіаацій, штабелерами, річтраками, гідравлічними, електричними візками, та іншм устаткування від відомих виробників. В залежності від того, які самі принципи вибору важливі для Вас, компанія Універсал Спецтехніка допоможе Вам правильно підібрати потрібну модель та модифікацію пристрою, замовити його з доставкою на потрібний об'єкт, а також Ви зможете отримати професійні консультації з будь-яких питань. Не варто відкладати придбання техніки, адже з Універсал Спецтехніка це можна зробити вигідно та швидко, а головне – з гарантією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...