• Головна
  • Окупанти порахували прибутки від запуску роботи меткомбіната Ахметова
14:44, 23 січня
Потребує перевірки

Окупанти порахували прибутки від запуску роботи меткомбіната Ахметова

Окупанти порахували прибутки від запуску роботи меткомбіната Ахметова

В самопроголошеному уряді окупованої Донеччини знову пообіцяли відновити ММК імені Ілліча, який входить до складу Метінвесту і належить бізнесмену Рінату Ахметову.

Раніше окупанти повідомляли, що декілька цехів ММКІ вже працюють, а зараз про це забули і знову обіцяють у найближчий час відновити ті ж самі декілька цехів.

«За ММК ім. Ілліча: є чітка позиція глави "ДНР" Дениса Пушиліна та федеральної влади – підприємство буде відновлено. Вже цього року почнуть працювати окремі цехи заводу. Наразі ми працюємо над планом його розвитку, який буде вписаний у промислову стратегію "ДНР". Запуск ММК Ілліча дасть близько мільярда рублів податкових надходжень на місяць і зможе забезпечити роботою понад 27 тисяч фахівців», – повідомив заступник голови самопроголошеного уряду окупованої Донеччини Владислав Васильєв.

Його слова не базуються ні на чому. Навіть до початку масових бомбардувань Маріуполя з боку Росії на підприємстві працювали менше 13 тисяч працівників. Тобто потреби у більшої кількості працівників не було, тим більше - немає зараз. Більше того, у Маріуполі фізично не залишилось такої кількості фахівців з металургії, тому що багато людей, працівників заводів, були вбиті, а частина тих, хто вижив, - залишили Маріуполь.

Розрахунки про прибутки - просто вигадка. Росіяни знищили не тільки завод. Вони знищили сировинну базу підприємства. Коксохім у Авдіївці - зруйнований, коксохім "Азовсталі" - зруйнований. Залізна руда Кривого Рогу - недоступна. Порт неможливо запустити на повну потужність через брак електроенергії.

За інформацією 0629, наразі на території комбінату імені Ілліча ремонтують бронетехніку російської армії. Три ремонтні цехи - єдине, що вдалося запустити окупантам. (За інформацією інших джерел - працюючих цехів чотири).

Цікавий факт із історії Маріуполя

Під час Другої світової війни, коли німці окупували Маріуполь, вони не змогли повноцінно запустити металургійне виробництво на ММК ім. Ілліча. Проте налагодили на базі заводу ремонт німецьких танків.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Чого ви чекаєте від прийдешнього 2024 року?
проголосувало 2727 відвідувачів
Лише поганого
10,4%
Аби не стало гірше, ніж є зараз
18,9%
Перемоги
54,7%
Позитивних змін у особистому житті
6,7%
Нічого не чекаю
9,3%
#Маріуполь #ММКІ #Метінвест #Ахметов
live comments feed...