• Головна
  • Засновник «Білого лотосу» Андрій Горбуля. Мистецтво зраджувати країну, - ФОТО
17:24, 18 січня
Колаборант

Засновник «Білого лотосу» Андрій Горбуля. Мистецтво зраджувати країну, - ФОТО


Засновник «Білого лотосу» Андрій Горбуля. Мистецтво зраджувати країну, - ФОТО

Більше 20 років тренер та засновник театру військових мистецтв «Білий лотос» у Маріуполі Андрій Горбуля виховує людей – і великих, і маленьких. За його словами, більше 20 тисяч вихованців пройшли через колектив, який він заснував. Горбуля тренував в них силу духу та витривалість, проте, вочевидь, він не міг навчити їх чесності та патріотизму, бо сам такими чеснотами не володіє. Горбуля виявився зрадником України.

Вже в перші місяці окупації Маріуполя Андрій Горбуля почав співпрацювати з ворогом. Школа бойових мистецтв, храм – як він сам казав, на 23 мікрорайоні, була пошкоджена російськими ракетами у березні 2022 року. Тож тренеру довелося терміново шукати нове приміщення.

Він не збирався залишати Маріуполь. Навпаки, він розпочав збирати дітей. Від його великого театру у місті не залишилось майже нікого. Тож Андрію Горбулі довелося все розпочинати з нуля.

Тим не менш, вже у кінці 2022 року він відновив роботу театру на базі школи №26.  

Засновник «Білого лотосу» Андрій Горбуля. Мистецтво зраджувати країну, - ФОТО, фото-1

В цей час учні Андрія Горбулі, які врятувались під час блокади Маріуполя, дякували йому за те, що його філософія, якою він ділився з учнями, багатьом з них допомагала виживати від обстрілів.

Засновник «Білого лотосу» Андрій Горбуля. Мистецтво зраджувати країну, - ФОТО, фото-2

«На момент війни я мав стільки корисних навичок завдяки тренуванням Андрія Дмитровича, що нарешті зрозумів, наскільки великий потенціал має людина. Просто ми самі часто недооцінюємо себе. Дуже вдячний тренеру за те, що він зміг розвинути мою увагу та дисциплінувати мене. Саме це врятувало мені життя під час сильних бомбардувань у місті»,   - цитувало видання «Донбас24» одного із вихованців Андрія Горбулі, Олексія. 

Стаття на «Донбас24» вийшла у липні 2022 року. В цей час тренер, якому так завдячували його учні, вже готувався до виступів територією країни-агресорки.  В грудні 2022 року «Білий лотос» виступив з концертом у Всеволжському агропромисловому технікумі.  Виступ відбувся у рамках «місії з обміну досвідом «Побратими», яку організувала окупаційна адміністрація.

Після цього Горбулю та театр «Білий лотос» запросили виступити на сцені Кремля у Москві у травні 2023 року. 

Засновник «Білого лотосу» Андрій Горбуля. Мистецтво зраджувати країну, - ФОТО, фото-3

А у липні 2023-го маріупольський «Білий лотос» взяв участь у російському фестивалі «Вежливые люди» у якості спеціальних гостей. 

Не соромлячись, Андрій Горбуля розповідає на камеру, як виступав на одній сцені із ахматовцями, які вбивали його рідне місто.

Нагадаємо, що співпраця з ворогом, заперечення агресії Російської Федерації підпадають під дію статті 111 КК України і караються позбавленням волі від 3 до 15 років з конфіскацією майна або без такої. 

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Чого ви чекаєте від прийдешнього 2024 року?
проголосувало 2727 відвідувачів
Лише поганого
10,4%
Аби не стало гірше, ніж є зараз
18,9%
Перемоги
54,7%
Позитивних змін у особистому житті
6,7%
Нічого не чекаю
9,3%
#Маріуполь #Білий лотос
Спецтема
Щоб зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику. Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета цієї рубрики одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих».

Останні новини
live comments feed...