• Головна
  • Російська культурна асоціація планує показати в Італії фільм про «відродження» Маріуполя, який «повстав проти київської хунти»
13:07, 4 січня
Надійне джерело

Російська культурна асоціація планує показати в Італії фільм про «відродження» Маріуполя, який «повстав проти київської хунти»

Російська культурна асоціація планує показати в Італії фільм про «відродження» Маріуполя, який «повстав проти київської хунти»

Російська культурна асоціація Емілія Романья анонсувала показ фейкового фільму про Маріуполь, який вона назвала документальним. Фільм розповідає про те, як повстання маріупольців проти «київського режиму» призвело до повної руйнації  міста. Але тепер прийшла Росія, і нарешті відновила Маріуполь.

«Маріуполь. Місто-символ народного повстання на Донбасі проти київської хунти, місто-мученик бандитської окупації, що тривала вісім років, сьогодні переживає стрімкий процес відновлення під егідою інститутів Російської Федерації і став невід'ємною його частиною. Культурна асоціація "Росія Емілія-Романья" організувала виставку-конференцію в Модені 20 січня о 15:00 на вулиці Вітербо 80, щоб представити моденській громадськості результати роботи нової адміністрації міста після остаточного звільнення навесні 2022 року, коли здався батальйон "Азов" металургійному заводі "Азовсталь".

На конференції виступлять президент асоціації Лука Россі, генеральний консул Російської Федерації Дмитро Штодін, італійський представник Міжнародного руху русофілів (MIR) Елізео Бертолазі та незалежний журналіст Андреа Лучіді», - йдеться у повідомленні.

Українська громада Італії обурена подібними заходами і вже обговорює, як зможе супроводити показ, щоб італійців не вводили в оману російські пропагандисти, а також італійські діячі, які отримують зарплату від російських культурних організацій.

Ми будемо стежити за подіями навколо цього показу.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Чого ви чекаєте від прийдешнього 2024 року?
проголосувало 2727 відвідувачів
Лише поганого
10,4%
Аби не стало гірше, ніж є зараз
18,9%
Перемоги
54,7%
Позитивних змін у особистому житті
6,7%
Нічого не чекаю
9,3%
#Маріуполь #Модена #Італія #брехня
live comments feed...