• Головна
  • У Маріуполі пролунали два вибухи
23:18, 17 грудня 2023 р.
Потребує перевірки

У Маріуполі пролунали два вибухи

В Маріуполі пролунали два вибухи з інтервалом приблизно 15 хвилин.

Про це повідомляють 0629 джерела у Маріуполі.

Перший вибух стався приблизно у 22.15, другий - у 22.30. 

Вибухи були потужні. Їх чули в центрі Маріуполя та Приморському районі. У Кальміуському районі нам повідомили, що було тихо.

Поки що немає інформації про наслідки вибухів. Чекаємо на подробиці.

Нагадаємо що напередодні ЗСУ нанесли удар по військовій промисловій базі РФ у Маріуполі. Удар прийшовся на західну частину міста. В результаті потрапляння української ракети загинуло до 50 росіян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
ТОП новини
1525 день повномасштабної війни. Туапсе втретє під ударом українських дронів. РФ била по Чернігівщині та Запоріжжю
У Маріуполі російські окупанти вдруге «відновили» пам’ятник піонеру — після переробки його жест став схожим на нацистський, - ФОТО
У Маріуполі окупанти «привласнили» дерева — дві шовковиці внесли до російського реєстру, - ФОТО
"Доброзвичайність" замість "домостроя". Депутатка знов розкритикувала проєкт нового Цивільного кодексу