• Головна
  • Як вибрати зачіску під свій стиль одягу і макіяжу
11:00, 8 грудня 2023 р.
Новини компаній

Як вибрати зачіску під свій стиль одягу і макіяжу


Як вибрати зачіску під свій стиль одягу і макіяжу, фото-1

У 21-му столітті якось не прийнято суворо дотримуватися встановлених канонів і правил. Навіть мода, схоже втомилася боротися з вічними бунтарями і нігілістами. І, здається, здалася під натиском переважання комфорту і яскравої, нехай і не завжди гармонійної на вигляд індивідуальності, над загальноприйнятими догмами. Сьогодні вечірня сукня від відомого кутюр'є в поєднанні з кросівками з мас-маркету вже нікого не дивує. Так само як і зачіска а ля "вибух на макаронній фабриці" під що завгодно - людина самовиражається, як може, і хто дав право оточуючим вказувати їй, який вигляд мати? А вже тим паче засуджувати, мовляв, як же можна геть забути про необхідність створення правильного з точки зору канонів моди образу.

З іншого боку, подібна свобода самовираження часто є нічим іншим, як імітацією: дехто витрачає купу часу і грошей на створення якоїсь подоби хаосу на голові. Тож без роботи майстри зачісок точно не залишаться. Насправді сьогодні не так просто записатися на банальні курси перукарів - охочих здобути нову, затребувану і вельми перспективну професію хоч відбавляй. Тож, незважаючи на динамізм життя і, здавалося б, повальне відкидання традицій, наш час лише продовжує минуле і прокладає дорогу в майбутнє. Тому він нічим не гірший або кращий - просто такий, як є, зі своїми проблемами і досягненнями. І, звісно, з власною відповіддю на запитання: як вибрати зачіску під стиль одягу та макіяжу?

Стилісти рекомендують: вибираємо зачіску під образ, а не під щось конкретне з одягу або під макіяж

Як вибрати зачіску під свій стиль одягу і макіяжу, фото-2

Ми попросили стилістів з різних салонів спробувати сформулювати головні принципи вибору зачіски, яка стане ідеальним доповненням до всього іншого:

Важливо розуміти, що людина дійсно індивідуальна, і те, як її сприймають оточуючі, залежить від гармонійності створюваного образу, а не від дотримання конкретної схеми: під це - одна зачіска, а під те - інша.

Стиль одягу, макіяж, декор нігтів, зачіска - все має допомагати сформувати той стиль, який стане візитною карткою леді.

  • Важливо тонко відчути, який стиль, наприклад, діловий або кежуал, вам найближчий і дає змогу виглядати в найкращому світлі.
  • Сьогодні далеко не завжди потрібно дотримуватися суворого дрес-коду і вимог до зачіски, тому у жінок з'явилося більше можливостей для самовираження.
  • Однак цілком природно, що, наприклад, діловий стиль і відповідний максимально нейтральний макіяж висувають певні вимоги до зачіски. Погодьтеся, розпущене довге волосся з кучерявими локонами тут матиме абсолютно недоречний вигляд, на відміну від романтичного образу на вечірку або побачення з коханою людиною.
  • Підбір зачіски багато в чому залежить від форми обличчя жінки, тому на це слід звернути пильну увагу. За допомогою правильного вибору стрижки та укладки волосся можна візуально приховати недоліки і, навпаки, у вигідному світлі представити свої переваги.
  • У власниць довгого волосся набагато більше можливостей для варіативного підходу, а ось коротка стрижка накладає обмеження на вибір зачіски. В останньому разі необхідно додати до образу яскраві й доречні акценти, щоб відповідати обраному стилю, наприклад, надіти прикраси або по-іншому виконати макіяж.
  • Слід мати на увазі, що блондинки і власниці русявого волосся справляють дещо інше початкове враження, ніж темноволосі жінки. Перші й так привертають більше уваги чоловіків, що закладено на підсвідомому рівні. Тому смуглянкам не варто губитися, а додати в зачіску або взагалі в образ елементи грайливості й навіть сексуальності. А ось блондинкам важливо не перестаратися, щоб оточення не побачило ознак вульгарності або відсутності смаку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

live comments feed...