• Головна
  • Наслідки негоди. Ситуація в Маріуполі станом на ранок 28 листопада
08:39, 28 листопада 2023 р.
Надійне джерело

Наслідки негоди. Ситуація в Маріуполі станом на ранок 28 листопада

В ніч з 26 на 27 листопада в Маріуполі вирувала негода. Штормовий вітер, який в поривах сягав 130 метрів на секунду, виривав дерева, ламав дахи і паркани.

Рівень води в Азовському морі піднявся на декілька метрів, затопив Гавань та Слободку, зламав пляжні споруди, човнові гаражі.

Більша частина Маріуполя вчора залишилась без світла, тепла та води одночасно. Ввечері в деяких районах тепло стало повертатися.

На 20-23 мікрорайонах ситуація досі складна, комунальний апокаліпсис – немає світла, тепла, води.

Аналогічна ситуація на більшій частині Центрального району. Особливо складно у частині Старого Маріуполя – досі не відновлені жодні комунальні послуги.

На Східному немає світла та води. Опалення там, де воно було до шторму, повернулося. Але там досі не у всі будинки взагалі подавалося тепло. В деяких районах, наприклад, на вулиці 130-й Таганрогзької дивізії немає ані світла, ані тепла, води та газу.

У Кальміуському районі в приватному секторі – без світла. Люди не можуть вийти на зв’язок, телефонія також не працює. Від 5 мікрорайону до Повороту  - ситуація краще. Там в частину будинків повернули опалення (за виключенням тих будинків, де тепло ще взагалі не подавали).

В Приморському районі найгірше у приватному секторі. Там немає світла, води та газу.

Люди скаржаться, кажуть, що урагани в Маріуполі трапляються кожної зими. Це систематичне явище. Проте темпи відновлення зараз дуже повільні.

Комунальників не вистачає. Гауляйтер Маріуполя каже, що в місті працюють 180 людей не відновленні, проте маріупольці заперечують.

«Ми не бачимо аварійні бригади. На телефони нікуди не додзвонитися. Правда, біля нашого будинку на Сеченова упало дерево, на дорогу прямо, так приїхали аварійники, дуже швидко розпиляли і прибрали гілки. Тут нормально працюють. А от із світлом зовсім біда. Його і без бурі постійно вимикали, а зараз дві доби сидимо у темряві, більша частина міста без світла, і не зрозуміло, коли дадуть. Жахлива ситуація», - розповів 0629 Микола Д., мешканець Кальміуського району Маріуполя.

Стихія завдала клопоту і гастарбайтерам, які приїхали відбудовувати місто. Більшість парканів, якими вони перегородили місто, повалило штормовим вітром. І тепер їм знову доведеться їх встановлювати, бо як же ж без парканів будувати на вкраденій українській землі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, як тільки звільнять Маріуполь
42,9%
Ні, не збираюсь повертатись. Вже влаштувались на новому місці
17,4%
Вже повернулась (повернувся)
10,0%
Досі не маю відповіді на це питання
29,8%
#Маріуполь
live comments feed...