• Головна
  • В Маріуполі підвищився рівень радіації. Знаємо причини, - ВІДЕО
09:00, 28 листопада 2023 р.
Надійне джерело

В Маріуполі підвищився рівень радіації. Знаємо причини, - ВІДЕО

Окупаційний Телеграм-канал Mash провів заміри радіаційного фону на території маріупольського пляжу після шторму. Прибори зафіксували перевищення норми більше ніж в 4 рази.

Проте причина підвищеного радіаційного фону- не торіймісткі піски, а бомби, які скидали росіяни на Маріуполі.

Експерти ще минулого року порахували, що в тротиловому еквіваленті на Маріуполь російська армія скинула стільки бомб, що сумарно вони дорівнюють двом бомбам, скинутим США на Хіросиму.

А ось торіймістких пісків у Маріуполі майже не залишилось. На початок повномасштабного вторгнення площа так званих чорних пісків скоротилася з 1000 кв. метрів до лише 300 кв. метрів.

Про це 0629 ще до повномасштабного вторгнення повідомляв завідуючий лабораторією електромагнітних полів та інших фізичних факторів Маріупольського районного філіалу ГУ "Донецький обласний центр контролю і профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" Ігор Егоров.

"Людям не варто путати торіймісткі піски з чорними смугами, що зустрічаються на самому берегу у кромки води. Це грязь намита з моря, яку, часто, маріупольці приймають за «чорні піски», - підкреслив Ігор Егоров.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, як тільки звільнять Маріуполь
42,9%
Ні, не збираюсь повертатись. Вже влаштувались на новому місці
17,4%
Вже повернулась (повернувся)
10,0%
Досі не маю відповіді на це питання
29,8%
#Маріуполь #радіація
live comments feed...