• Головна
  • Продаж біткоїн на біржі Bybit P2P та варіанти виводу, які надає WhiteBIT
Новини компаній
15:32, 24 листопада 2023 р.

Продаж біткоїн на біржі Bybit P2P та варіанти виводу, які надає WhiteBIT

Новини компаній
Продаж біткоїн на біржі Bybit P2P та варіанти виводу, які надає WhiteBIT, фото-1

В якості кращого способу, як в Україні перевести в готівку свої біткоїни, експерти рекомендують криптобіржі або таку онлайн-платформу як Bybit P2P. Призначена вона для прямої між користувацької торгівлі без переведення сюди фіатних фінансів. Запущено її на початку минулого року. Користувач може створити своє оголошення, вказати прийнятні для нього умови або вибрати вже наявну заявку. Доступна торгівля з контрагентами з будь-якої точки світу, умова при цьому єдина: переказ фіату таким чином, щоб це було зручно двом сторонам процесу.

В якості криптобиржи рекомендуєтся WhiteBIT – одна з найбільших європейських на сьогодні. Тут реєструються, переводять свої біткоїни, продають за гривні з виведенням на банківський рахунок. Пріоритет WhiteBIT – надійний захист користувачів, що доповнюється дієвими інструментами, продуктами, які є максимально зручними для торгівлі.

Дізнаємося все про те, як вивести криптовалюту на Bybit P2P та WhiteBIT.

Виведення крипти на Bybit P2P

Платформа забезпечує зручність, безпечну можливість придбання/продажу криптовалюти із залученням великої кількості зручних методів оплати, без підтвердження особистості. Формування ринку здійснюється тут самими користувачами. Bybit лише забезпечує функціонал, відстежує прозорість здійснення угод. У разі виникнення питань пишуть у службу підтримки. Співробітники перевіряють дії учасників угоди, виносять рішення про правоту.

Комісії для обох сторін-учасників угоди відсутні. Однак, потенційно збори передбачаються: у банку/системі платежу користувачів (такий момент необхідно також враховувати). Bybit підтримує більше 80 методів оплати.

Перед стартом торгівлі користувач повинен додати способи оплати, яким він віддає перевагу (заходять для цього в «P2P центр користувача». Тут відразу встановлюють свій нікнейм, який буде задіяний на P2P-ринку).

Криптовалюта: як її продавати

Спочатку заходять у розділ «Купити крипту» -> «P2P торгівля». Потім здійснюють налаштування фільтрів: «Продаж», вибір криптовалюти, фіат-валюти. Важливо дати максимальне уточнення для фільтрації за кращим способом оплати. Уточнюють і суму, оскільки кожен користувач має свій ліміт.

Переглядають перелік пропозицій, які є. Їх сортують за курсом, який є максимально вигідним. Звертають увагу, що біля імені користувача вказується кількість вчинених ним угод плюс відсоток успішних – останнім часом. Ці характеристики слід обов'язково враховувати для безпроблемного здійснення угоди.

Вибирають оголошення, яке підходить, клікають «Продаж біткоїн». Далі вводять суму у крипті, враховують при цьому ліміти та натискають «Продати» для відкриття угоди. Користувачеві важливо переконатися, що на рахунку криптобіржі цифровий актив є в необхідному для нього обсязі.

Покупцеві потрібно здійснити платіж протягом чверті години. За потреби йому можна написати в чаті (для цього є спеціальне віконце). При ненадходженні платежу за вищезазначений час монети будуть розблоковані, далі їх повернуть на рахунок з анулюванням заявки.

Варіанти виводу, що надає WhiteBIT

Докладно розглянемо те, як вивести крипту й на прикладі біржі WhiteBIT.

Спочатку треба зареєструватися, підтвердити свою особу. Заходять для цього у розділ «Верифікація» в меню облікового запису.

Далі вводять дані, які пропонуються формою. Вказують адресу проживання. Завантажують фото документів. Так, потрібні:

  • паспорт;
  • ID-картка/водійське посвідчення.

Потім дотримуються подальших інструкцій на сайті.

Максимально спростити процес можна за допомогою авторизації через е-сервіс Дія.

Також для убезпечення облікового запису, неодмінно вмикають (2FA) – двофакторну автентифікацію. Роблять це у вкладці «Безпека» (для цього заходять у меню облікового запису).

Тепер можна розпочинати процес зняття крипти.

Якщо користувач має біткоїн, USDT або іншу крипту, для виведення її на карту слід виконати просту процедуру крипто обміну на національну валюту із 2 нескладних кроків.

По-перше, потрібно продати крипту. Для цього дотримуються докладного інструктажу на сайті.

Крок 2 – це безпосередньо обмін крипти.

Щоб вигідно обміняти крипту за поточним риноковим курсом на державну валюту, можно використовувати крипто калькулятор.

Криптобіржі WhiteBIT та Bybit активно розвиваються, розширюють функціонал для своїх клієнтів. Відсутність великих комісій, неодмінної верифікації – привабливі аспекти для користувачів всіх категорій.

Зручними, безпечними та в цілому популярними вважаються централізовані криптовалютні біржі (як WhiteBIT) та P2P-платформи, на кшталт Bybit. Такі сервіси виграють у конкурентів через нескладну конвертацію криптовалют, можливості обміну їх на звичайні національні валюти. Важливими є і нижчі комісії (тим більше, їх відсутність).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#WhiteBIT
live comments feed...