• Головна
  • Українці, які навчались на окупованих територіях, мають змогу підтвердити знання і отримати український документ про освіту
15:10, 23 листопада 2023 р.
Надійне джерело

Українці, які навчались на окупованих територіях, мають змогу підтвердити знання і отримати український документ про освіту

Українці, які навчались на окупованих територіях, мають змогу підтвердити знання і отримати український документ про освіту

Українці, які проходили навчання на тимчасово окупованих територіях, матимуть змогу підтвердити свої знання та отримати українські документи про освіту.

Верховна Рада ухвалила відповідний закон.

На його ухвалу вже відреагував український омбудсман Дмитро Лубінець. У своєму офіційному Телеграм-каналі він підтримав рішення Верховної Ради.

"Неодноразово порушував це важливе питання. Зокрема, воно було однією з рекомендацій моєї Спецдоповіді щодо додержання прав осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

 Ухвалення Закону — це не лише визнання прав осіб, які нині перебувають на ТОТ, а й стратегічний крок для підтримки їхнього розвитку та важливого внеску в загальний прогрес України", - зазначив український омбудсман.

Нагадаємо, що протягом останніх 9 років окупації Україна не визнавала освіту дітей, які навчались на окупованих територіях. Рішення Верховної Ради не означає легалізацію документів терористичної організації "ДНР". Вони не визнаються Україною, як і раніше.

Рішення Ради дозволяє дітям підтвердити не документ, а знання, і отримати відповідний документ українського вищого навчального закладу.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, як тільки звільнять Маріуполь
42,9%
Ні, не збираюсь повертатись. Вже влаштувались на новому місці
17,4%
Вже повернулась (повернувся)
10,0%
Досі не маю відповіді на це питання
29,8%
#Маріуполь #Донецьк #освіта #документи
live comments feed...