• Головна
  • Маріуполь замерзає. Десятки будинків без опалення
16:18, 21 листопада 2023 р.
Надійне джерело

Маріуполь замерзає. Десятки будинків без опалення

Маріуполь замерзає. Десятки будинків без опалення

Окупанти заявили, що у Маріуполі запустили в роботу 54 стаціонарні котельні та 4 переносні котельні установки і що тепло подано до 1421 багатоквартирного будинку. Проте ця інформація не відповідає дійсності.

Маріупольці повідомляють в соціальних мережах про сотні будинків, які залишаються без опалення.

«Пр. Леніна, будинок 18/20, досі відсутнє опалення! Скоро мороз, що робити? Куди писати? Допоможіть! Люди замерзають! Обігріватися електроприладами, не вихід. Проведення в будинку старе, не витримає такого навантаження! У будинку живуть люди похилого віку, інваліди, діти! Допоможіть будь ласка!»

«Металургів, 83 - 3 день світла немає і опалення, в РЕМ говорять різне - то спочатку трансформатор згорів, який тиждень тому нібито змінювали на новий, то потім мовляв кабель порвався, розводять руками говорять, як передали так і говоримо, а в будинку діти, люди похилого віку, ніхто нічого не знає, мовляв, одна бригада на місто і все п***ец»

«Проспект Нікопольський, будинки 19, 17. Цього року до тепломагістралі будинки не підключені. Мешканці хворіють і замерзають! Минулого року будівельники підключали автономну котельню. Цього разу ніякої автономної котельної немає. Це вже стаття "заподіяння фізичних та моральних страждань" старим та дітям».

«Будинки по вулиці Грушевського без опалення. Скільки буде тривати це знущання?»«Скільки можна терпіти цю холодину в квартирах, проспект Нікопольський, будинок 52 та будинок 50 досі немає опалення. Вже другий рік без тепла, в будинках залишилися здебільшого одні старі люди. Вогкість у квартирах! На вулиці холодина, вітер, а у квартирах вогкість! Дайте опалення!»

«21 школа, досі немає опалення! Стрілки переводять один на одного, наволоти. Тут діти навчаються у дві зміни, холод собачий, діти почали хворіти, того року дали опалення перед новим роком і цього року. Та горіть ви, тварюки, в пеклі, за таке ставлення!»

І таких адресів, де люди криють матом окупантів, - сотні. Пр. Нікопольський, 139, 27 квартал, 23 мікрорайон, Сеченова, 75, 77, 81, Гонди, Карпинського і далі за списком.

А тим часом гауляйтер Маріуполя Олег Моргун оптимістично бреше маріупольцям: «Продовжуємо щодня підключати до тепла нових абонентів. Такий успіх забезпечили 50 бригад Донбасстеплоенерго».

Нагадаємо, що окупанти під час захоплення Маріуполя розбомбили більшу частину котелень. Але проблема з постачанням тепла не тільки в цьому - більша частина комунікацій була пошкоджена під час килимових бомбардувань міста.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, як тільки звільнять Маріуполь
42,9%
Ні, не збираюсь повертатись. Вже влаштувались на новому місці
17,4%
Вже повернулась (повернувся)
10,0%
Досі не маю відповіді на це питання
29,8%
#Маріуполь #опалення
live comments feed...