• Головна
  • Без зайвого клопоту: Фінансова підтримка у пару кліків
Новини компаній
09:16, 17 листопада 2023 р.

Без зайвого клопоту: Фінансова підтримка у пару кліків

Новини компаній

Без зайвого клопоту: Фінансова підтримка у пару кліків

Якщо термінова потрібна певна сума грошей і немає часу подавати заявку на банківський кредит, можна оформити онлайн-позику через мікрокредитну організацію. Така послуга користується популярністю в Україні, оскільки гроші видаються без дзвінків та фото паспорта. Для того, щоб отримати на картку кредитні кошти, достатньо кілька кліків. Це набагато зручніше, ніж отримання традиційних кредитів у фінансових організаціях, які надають послуги лише в офлайн-форматі.

Процес оформлення онлайн-позики

Щоб швидко та безпечно отримати позику у мікрокредитній організації, не виходячи з дому, необхідно відкрити у браузері офіційний сайт компанії. Далі буде потрібно ознайомитися з усім переліком умов онлайн-фінансування. Якщо вони відповідають очікуванням, потрібно створити на цьому ж сайті особистий кабінет. Далі необхідно зробити наступне:

  • Вибрати потрібну суму та відповідний термін кредитування.

  • Заповнити анкету, вказуючи необхідні особисті відомості та ввести дані банківської картки.

  • Надіслати заявку та дочекатися рішення щодо онлайн-позики.

  • Якщо видача кредиту буде схвалено, то акцептувати договір грошової позики та отримати кошти на картковий рахунок.

Позитивні рішення щодо онлайн-заявок на видачу мікрокредитів приймаються приблизно у 90% випадків. Позичальникам не потрібно особисто відвідувати офіс організації та пред'являти оригінал паспорт та інші особисті документи.

В яких МФО можна отримати онлайн-позику

Видачею мікрокредитів дистанційним способом займаються багато мікрокредитних фінансових організацій, проте не всі вони можуть запропонувати клієнтам максимально вигідні умови та безпеку особистих даних. До перевірених компаній, що видають численні онлайн-позики, належать такі:

  • AlexCredit – зручний сервіс, яким часто користуються позичальники для того, щоб отримувати гроші за онлайн-заявкою. Компанія пропонує як новим, так і всім постійним клієнтам вигідні умови за кредитами та надає можливість їхньої пролонгації.

  • CreditKasa – сервіс, де для отримання рішення щодо онлайн-позики потрібно близько 10 хвилин. Заявки розглядаються досить швидко. При оформленні договорів використовуються сучасні технології задля забезпечення повноцінного захисту особистих даних позичальників.

  • Ccloan – популярний сервіс, який відрізняється від аналогів низькою відсотковою ставкою, а також можливістю отримання приємного бонусу від МФО. Компанія постійно проводить різноманітні акції для своїх клієнтів та надає цілодобову інформаційну підтримку. Позики, оформлені за онлайн-заявкою, можна продовжувати під час виконання певних умов.

Завдяки використанню ефективних фінансових інструментів процес отримання позик у МФО суттєво спростився і став зручнішим для позичальників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...