• Головна
  • LEGO створила конструктор маріупольської вежі, - ФОТО
08:42, 17 листопада 2023 р.
Надійне джерело

LEGO створила конструктор маріупольської вежі, - ФОТО

UNITED24 запустило спільний проєкт з LEGO Creators. У межах ініціативи створили конструктори у вигляді трьох архітектурних пам'яток України, які можна отримати лише за благодійний внесок. Серед них - маріупольська водонапірна вежа.

Про це повідомила фандрейзингова платформа UNITED24.

У  межах проєкту #LEGOwithUKRAINE також представлені київська «Батьківщина-мати» та кримське Ластівчине гніздо. Це роботи трьох митців: Артура Самкова з Польщі, Максима Мітякіна з України та Євгена Тонєва із США.

"Водонапірна вежа Маріуполя ― це не просто іграшка. Це зв'язок з історією. Вежа, зведена у 1910 році, була свідком багатьох змін у місті. Під час створення моделі я зіткнувся з багатьма технічними та емоційними викликами. Показати дрібні архітектурні деталі вежі з обмеженим набором блоків було важко. Кожна цеглинка приносила спогади — шум дитячих ігор біля її стін, радісні та сумні миті життя міста. Тому я намагався показати кожну деталь з повагою до історії, знаючи, що для багатьох вежа — символ рідного дому. Сподіваюся, кожен, хто візьме цей набір у руки, відчує мужність та витривалість Маріуполя", - зазначив Євген Тонєв.

Кожен конструктор створений у п’ятьох екземплярах. Їх неможливо придбати, однак можна виграти за благодійний внесок: до 28 листопада необхідно пожертвувати платформі від 24 доларів. 

Усі зібрані кошти спрямують на відбудову України. 

«Мета #LEGOwithUKRAINE — розказати більше про Україну, популяризувати її видатні архітектурні пам'ятки та закохати у неї весь світ», — заявили на UNITED24.

Наступні конструктори планується випустити навесні 2024 року.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #вежа #LEGO
live comments feed...