• Головна
  • Куди поділись і чим займаються заступники міського голови Маріуполя
16:30, 3 листопада 2023 р.

Куди поділись і чим займаються заступники міського голови Маріуполя

Цікава доля спіткала деяких маріупольських чиновників. Дехто, після окупації Маріуполя, втратив і житло, і роботу, а хтось, навпаки, отримав зростання кар’єри. Тож ми вирішили розповісти вам, як склалася доля деяких з них. Розпочати вирішили із заступників міського голови Маріуполя

Олександр Кочурін

Кочурін був наймолодшим чиновником у команді мера Вадима Бойченка. Відповідав за напрямок освіти, культури та спорту.

Куди поділись і чим займаються заступники міського голови Маріуполя, фото-1

З його ім’ям пов’язано чимало скандалів. Сайт 0629 проводив декілька розслідувань щодо організації музичних фестивалів у Маріуполі. Олександр Кочурін лобіював інтереси однієї і тієї ж компанії, ООО «Фіш кен флай», яка проводила фести і свята за завищеними розцінками і створювала штучну конкуренцію.

Останній передвоєнний скандал був пов’язаний з ремонтом 27 школи. Гроші на ремонт гімназії виділяли в ЄС, але Олександр Кочурін повідомив журналістам, що гроші вчасно не зайшли. Звісно, що в європейському банку такі заяви не зрозуміли. Довелося вибачатись. Ну а ремонт затягнувся ще на рік.

Олександр Кочурін був відповідальний за підготовку навчальних закладів на випадок початку військових дій. Крім того, він мав би відповідати за організацію вивезення культурних цінностей з маріупольських музеїв.

 Проте нічого не було зроблено. 

24 лютого Олександр Кочурін залишив Маріуполь. Де він знаходився протягом декількох місяців – не відомо. Ходили чутки, що він виїжджав за кордон, але ця інформація не підтвердилась. 

Вчителі, які виїхали із блокадного Маріуполя, певний час не могли отримати гроші через те, що Олександр Кочурін не виконував свою роботу.

І тільки приблизно в травні він поновив свою професійну діяльність.

Наприкінці минулого року Олександр Кочурін звільнився. Як він сам повідомив, знайшов іншу роботу, не пов’язану із Маріуполем.

Зараз колишній заступник міського голови Маріуполя працевлаштувався радником в Офіс президента України. Олександр Кочурін дає поради одному із заступників Андрія Єрмака.

Куди поділись і чим займаються заступники міського голови Маріуполя, фото-2

Аркадій Мешков

До того, як попрацювати у міськраді, Аркадій Мешков був прокурором, і значна частина його родини також пов’язана з органами прокуратури. Він юрист, і саме як знавця законів команда Метінвесту запросила Мешкова на роботу в команду мера Бойченка.

Аркадій Мешков відповідав за зв’язки з силовим блоком у місті. Напередодні війни саме  йому було дане доручення підготувати всі бомбосховища у Маріуполі на випадок початку повномасштабного російського вторгнення.

Куди поділись і чим займаються заступники міського голови Маріуполя, фото-3

На останній сесій Маріупольської міської ради Мешков звітував про виконання завдання. Доповідав про кількість укриттів і їх задовільний стан. Але коли 24 лютого Росія вдерлася на територію України, раптом з’ясувалося, що ніяких бомбосховищ у Маріуполі немає. Підвали не підготовлені – брудні, сирі, завалені сміттям, речами, деякі зачинені, і ключів немає. Запасів води в них не зроблено, їжі – аналогічно.

Тобто на сесії пан Аркадій Мешков відверто збрехав.

Ця брехня коштувала життя тисячам людей, які намагалися укритися в бомбосховищах, яких не було.

Сам Аркадій Мешков залишив Маріуполь наприкінці лютого. Перші дні працював у Запоріжжі разом з іншою частиною мерії, що евакуювалась з міста. Кажуть, був розгубленим і відчував власну провину.

Тож вирішив залагодити вину тим, що піти воювати на фронт у складі Тероборони.

Але щось пішло не так, і до Тероборони Аркадій Мешков не потрапив, а працює, згідно до інформації, розміщеної у нього у Фейсбуці, заступником директора запорізького заводу «Мотор Січ» з юридичних питань.

Куди поділись і чим займаються заступники міського голови Маріуполя, фото-4

Олена Парамонова

Єдина жінка серед заступників міського голови. Свою посаду вона отримала у 2020 році. До цього працювала головою департаменту адміністративних послуг. 

Ввечері 26 лютого вона виїхала з міста. 

Не працювала тривалий час. Нещодавно повернулася і приступила до виконання своєї роботи. Зараз Олена Парамонова керує роботою центрів «ЯМаріуполь».

Куди поділись і чим займаються заступники міського голови Маріуполя, фото-5

Михайло Когут

Перший заступник міського голови Михайло Когут був відповідальним за розвиток житлово-комунального господарства. Єдиний представник діючої команди мера, який залишався в  блокадному Маріуполі.

За інформацією Михайла Когута, в блокадному Маріуполі допомагав військовим організовувати оборону міста. Доки це було можливо, контролював ремонтні роботи та роботу транспорту, розвоз цистерн з водою по різних районах міста. Але дуже скоро ситуація вийшла з-під контролю.

Після окупації міста Михайло Когут певний час знаходився у Маріуполі. Його не випускали з міста і змушували погодитися на співпрацю з росіянами. Окупантам був важливий досвід Когута та його знання комунальної інфраструктури міста. Каже, що змушений був погодитися через погрози родині.

Куди поділись і чим займаються заступники міського голови Маріуполя, фото-6

Завдяки грошам, йому вдалося врешті решт залишити Маріуполь. Декілька місяців мешкав у Канаді. Потім, на прохання Вадима Бойченка, повернувся до роботи у муніципалітеті.

Зараз керує «напрямком швидких кроків» після деокупації Маріуполя. Розробляє план дій з відновлення енерго-, водо-, теплозабезпечення міста.

Сергій Орлов

Заступник міського голови з економічних питань. 

Залишив Маріуполь наприкінці лютого, разом із мером Маріуполя Вадимом Бойченко.

Постійно знаходився у Запоріжжі, потім у Дніпрі.

Оскільки один із небагатьох, хто володіє англійською мовою, під час блокади Маріуполя розповсюджував інформацію ппро ситуацію у місті серед іноземних ЗМІ.

Куди поділись і чим займаються заступники міського голови Маріуполя, фото-7

Сергій Захаров

Заступник міського голови, який відповідав за розвиток міської інфраструктури, транспорт, дороги, будівництво тощо.

Виїхав із Маріуполя в лютому 2022 року разом із основною командою муніципалітету. 

Працює над реалізацією проєкту швидких кроків з відновлення Маріуполя після деокупації.

Куди поділись і чим займаються заступники міського голови Маріуполя, фото-8

Михайло Івченко

Заступник міського голови. Курує питання проведення тендерних закупівель міськрадою. 

Виїхав із Маріуполя наприкінці лютого 2022 року разом з іншими членами команди муніципалітету. Не переривав роботу.

Працює за своїм основним напрямком складі муніцтпалітету.

Куди поділись і чим займаються заступники міського голови Маріуполя, фото-9

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...