• Головна
  • «Лідер нації», норми ГТО, «совок» на старті. Про що пише вкрадена газета «ПР» у Маріуполі, - ФОТО
09:00, 27 жовтня 2023 р.
Надійне джерело

«Лідер нації», норми ГТО, «совок» на старті. Про що пише вкрадена газета «ПР» у Маріуполі, - ФОТО

Ще в минулому році окупанти викрали обладнання, трафарети, макети газети «Приазовський робочий», і тепер випускають її вже під російським керівництвом.

Редакторка газети Олена Калайтан одразу заявила, що справжня редакція газети не має жодного стосунку до того, що виробляють в окупації.

Ми вирішили почитати один із останніх примірників і подивитися, про що ж тепер повідомляє преса.

На першій шпальті – великий репортаж з відкриття відремонтованого пост-мосту. Його ремонт оголосили  як «відновлення сухопутного коридору до Криму».

«Лідер нації», норми ГТО, «совок» на старті. Про що пише вкрадена газета «ПР» у Маріуполі, - ФОТО, фото-1

Стаття написана в кращих радянських традиціях. Спочатку цитати диктатора путіна. (Поганий сигнал для росіян: журналісти вже почали називати путіна лідером нації. Це вже тоталітаризм рівня Північної Кореї).

На жаль, цей матеріал, як і взагалі більшість статей в газеті, не мають підписів. Не хочуть чомусь журналісти світить своє ім’я на цьому позорі, бо тексти написані на рівні 5 класу школи: «Сначала выступил путин, далее слово взял Хуснуллин, далее слово взял Пушилин».  Це класничний приклад на журфаці, як заборонено писати. Ну ось в Маріуполі тепер рівень журналістики саме такий.

Окрім цієї теми, псевдо-журналісти Маріуполя пишуть про ремонти в Маріуполі. Таких текстів ну дуууже багато. Видно, що город повністю зламали, раз тепер що не візьми – все треба ремонтувати.

«Лідер нації», норми ГТО, «совок» на старті. Про що пише вкрадена газета «ПР» у Маріуполі, - ФОТО, фото-2

Разом з цими ремонтами окупанти просувають і російську пропаганду. Завозять російськи книги, перейменовують дорожні вказівники і знаки, перейменовують вулиці. Ось так поступово, крок за кроком, окупанти і поневолюють українське місто. 

«Лідер нації», норми ГТО, «совок» на старті. Про що пише вкрадена газета «ПР» у Маріуполі, - ФОТО, фото-3

Один із нових пропагандистських символів з’явиться у найближчий час в парку імені Гурова. Тут окупанти планують встановити площадку для здачі норм ГТО.

 Як же ми прекрасно жили останні 30 років, навіть не підозрюючи, що означає ця абревіатура – ГТО. Але зараз змушені пояснювати щасливій молоді,  що воно означає.

ГТО – «готов к труду и обороне». Це така спортивна норма, яку має скласти молодь країни, яка готує своє населення до участі у війнах. Ідея така, що кожна молода людина зобов’язана стежити за своєю фізичною формою, для того щоб в будь-який момент, коли держава покличе, взяти в руки зброю і йти воювати.

Ось тепер ГТО повернулося в окупований Маріуполь.

«Лідер нації», норми ГТО, «совок» на старті. Про що пише вкрадена газета «ПР» у Маріуполі, - ФОТО, фото-4

Обов’язковими рубриками окупаційної преси є тепер «герої ДНР». Чергова стаття рубрики в останньому числі газети присвячена терористу Моторолі. «Он горел идеей русского мира» - йдеться у публікації. Ось так горів-горів, поки дотла не вигорів.

«Лідер нації», норми ГТО, «совок» на старті. Про що пише вкрадена газета «ПР» у Маріуполі, - ФОТО, фото-5

Із останнього примірника газети із сумом дізналися, що Саак Кобюлян, людина, яка фахово займалася зміями і зналася на цій темі,  залишився у Маріуполі, в окупації. Сподіваємось, що він не співпрацює з ворогами своєї країни, які знищили більшу частину його плазунів, які не пережили холодну, страшну весну 2022 року.

«Лідер нації», норми ГТО, «совок» на старті. Про що пише вкрадена газета «ПР» у Маріуполі, - ФОТО, фото-6

Ціла шпальта газети присвячена тому, як отримати довідки, зібрати документи, щось оформити або переоформити.

«Лідер нації», норми ГТО, «совок» на старті. Про що пише вкрадена газета «ПР» у Маріуполі, - ФОТО, фото-7

А завершує випуск газети радянський совок. Якщо хтось раптом переключився на світовий кінематограф за роки незалежності, то окупанти радять цього не робити, а пригадати знову старі радянські фільми. 

«Лідер нації», норми ГТО, «совок» на старті. Про що пише вкрадена газета «ПР» у Маріуполі, - ФОТО, фото-8

Маріуполь вперто занурюють у «совок». Це відчувається навіть по рекламі – як і років 30 тому, в місті основним рекламним об’єктом напередодні зими стало вугілля.

Із нового – лише найм на роботу доглядальницею за кимось або чимось. Ось в цьому номері запрошують одиноких жінок або родини на роботу з нагляду за будинком. І не десь там в Європі, а саме в Росії. І що смішно: чомусь росіяни вважають, що така робота принизлива, якщо ти її виконуєш десь в ЄС, а от якщо в Росії – то будь ласка, наймайтесь. 

Цікаво, невже вся ця маячні подобається містянам?

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Наявність роботи
19,7%
Наявність доступного житла
11,5%
Щоб нове місто було схоже на Маріуполь
7,9%
Там, де є близькі, рідні
18,9%
Розвинута інфраструктура, соціальний комфорт
8,5%
Наявність ППО, віддаленість від лінії фронту
10,8%
Не обираю - куди доля занесе
22,7%
#Маріуполь
live comments feed...