• Головна
  • Справи на трьох колаборанток із МДУ "ДНР" передали до суду. Жінкам світить 3 роки тюрми, - ФОТО
09:27, 19 жовтня 2023 р.
Надійне джерело

Справи на трьох колаборанток із МДУ "ДНР" передали до суду. Жінкам світить 3 роки тюрми, - ФОТО

Суд у Дніпрі почав розгляд справ щодо колабораційної діяльності трьох викладачок Маріупольського державного університету, які зрадили Батьківщину і погодились на співпрацю з країною-агресоркою.

Викладачок будуть судити заочно, бо вони переховуються від правосуддя на окупованій території.

Спеціальними досудовими розслідуваннями встановлено, що у 2022 році троє мешканок міста, підтримуючи тези окупантів щодо скорішої адаптації методик навчання молоді до російських стандартів, добровільно обійняли псевдопосади у Маріупольському державному університеті, незаконно підпорядкованому «днр».

Мова йде про викладачку економіки МДУ, яка зараз обійняла посаду «завідувачки кафедри, доцента економіки і міжнародних економічних відносин» та «декана факультету економіки, управління і права» Ніколенко Тамару Іванівну.

Справи на трьох колаборанток із МДУ "ДНР" передали до суду. Жінкам світить 3 роки тюрми, - ФОТО, фото-1

Також у колабораціонізмі звинвачується Вялкова Ірина Олександрівна, яка очолила «факультет філології й масових комунікацій».

Справи на трьох колаборанток із МДУ "ДНР" передали до суду. Жінкам світить 3 роки тюрми, - ФОТО, фото-2

Крім того, до суду передана справа щодо  Іванюти Наталі Валеріївни. Вона раніше працювала в Донецькому державному університеті внутрішніх справ і носила вчене звання професорки кафедри господарсько-правових дисциплін та економічної безпеки. У «МДУ днр» вона «перекваліфікувалась» на «проректора з молодіжної політики, соціально-виховної роботи й безпеки».

Справи на трьох колаборанток із МДУ "ДНР" передали до суду. Жінкам світить 3 роки тюрми, - ФОТО, фото-3

Прокурори Донецької обласної склали обвинувальні акти за фактами колабораційної діяльності  - ч. 3 ст. 111-1 КК України.

Так звані педагогині виявляють стійке бажання сподобатись окупаційній владі зруйнованого міста, тому наполегливо викорінюють з освітніх програм університету все українське, сіючи у серцях студентів ненависть до нашої країни, її історії та традицій.  Крім того, вони активно пропагують російські наративи й всіляко підтримують тимчасову окупацію Донеччини. За «досвідом» вони їздять на стажування до держави-агресора. 

Максимальне покарання - 3 роки ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на 15 років.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Наявність роботи
19,7%
Наявність доступного житла
11,5%
Щоб нове місто було схоже на Маріуполь
7,9%
Там, де є близькі, рідні
18,9%
Розвинута інфраструктура, соціальний комфорт
8,5%
Наявність ППО, віддаленість від лінії фронту
10,8%
Не обираю - куди доля занесе
22,7%
#Маріуполь
Спецтема
Щоб зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику. Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета цієї рубрики одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих».
live comments feed...