• Головна
  • Маріуполь – не Донецьк. Опалювальний сезон в місті не почався
10:05, 18 жовтня 2023 р.
Надійне джерело

Маріуполь – не Донецьк. Опалювальний сезон в місті не почався

В окупованому Російською федерацією Донецьку розпочався опалювальний сезон. 

Правда, не всюди. Окупанти відзвітували, що із 1282 котелень почали працювати лише 444.

В Маріуполі жодна котельня не запрацювала.

«Опалення немає. Коли буде нам не повідомляють. Вночі дуже холодно. На ґрунті вже були заморозки», - розповіла Тетяна Б., мешканка Маріуполя.

Жінка живе у Центральному районі Маріуполя.

Сергій Т., який мешкає у Приморському районі, також повідомляє, що тепла в будинок не дали. «Нічого не обіцяють, оголошень ніяких про опалення немає. Хоча по телебаченню бачив, що мовляв 1000 будинків підготували до опалювального сезону», - каже чоловік.

Нагадаємо, що окупанти так і не змогли запустити в роботу стаціонарні котельні. Після обстрілів більшість з них не придатна для використання. Тож вже другу зиму поспіль окупанти роблять ставку на роботу міні-котелень, які встановлюють у дворах багатоповерхівок. Проте цього року є проблеми із забезпеченням цих котелень пальним.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Донецьк
ТОП новини
2 частина обміну 1000 на 1000. Ще 307 українців повернулися до дому, з них 27 - захисники Маріуполя, - ФОТО
Великий обмін 1000 на 1000 завершений. До дому повернулись 303 захисника України, з них 70 - оборонці Маріуполя, - ФОТО
Денис Прокопенко запропонував змінити тактику обмінів - міняти українців на московських попів і іншу російську агентуру
1188 день повномасштабної війни. Три ночі безперервних масованих атак по Україні. Заява Трампа: «Путін збожеволів»
live comments feed...