• Головна
  • "Гроші є, але заплатити поки що не можемо". В "ДНР" визнали, що заборгували комунальникам зарплату
Продовження теми
09:04, 13 жовтня 2023 р.
Важко повірити

"Гроші є, але заплатити поки що не можемо". В "ДНР" визнали, що заборгували комунальникам зарплату

Продовження теми

Терористи так званої "ДНР" майже припинили платити заробітну плату працівникам комунальних установ і шахтарям. Мережею шириться відео звернення робітника "Води Донбасу", у якому він вимагає закрити профільне міністерство "республіки", яке не спроможне навіть забезпечити виплату грошей для робітників. 

Аби стишити невдоволення, до населення звернувся "перший віце-прем’єр "ДНР" Андрій Чертков і запевнив: ситуація нібито під контролем, гроші нібито є, але є і проблеми.

"У нас перехідний період, йде налагодження нових фінансових механізмів, тому й виникла затримка із виплатою", - заявив колишній російський чиновник у своєму Телеграм-каналі.

Він пояснив, що через цей "перехідний період" у "ДНР" ще не сформовано "уряд" і необхідно внести зміни до бюджету.

Коли саме буде погашено борги із зарплат, Черткову не відомо, але він впевнений, що "скоро", бо попросив жителів "ДНР" "отнестись с пониманием"

"І компаніям ЖКГ, і вугільним підприємствам зарплату скоро буде перераховано. Виділення фінансування з федеральним центром узгоджено", - заявив так званий "перший віце-прем’єр "ДНР".

Нагадаємо, на початку січня 2023 року Служба безпеки оголосила громадянину Росії - колишньому міністру енергетики та житлово-комунального господарства Нижегородської області Андрію Черткову. Його звинувачують у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України.

За даними СБУ, у липні минулого року його призначили очільником створеного окупантами "Міністерства вугілля та енергетики" терористичної організації "ДНР". 

За даними СБУ, на цій "посаді" він виконував завдання Кремля щодо переналаштування паливно-енергетичного комплексу регіону під потреби країни-агресора. Саме за його дорученням налагодили регулярний вивіз промислових обсягів українського вугілля до РФ. Також він розробив програму ліквідації майже 90 відсотків шахт Донецької області. Також він готував до незаконної "приватизації" та передачі підсанкційним російським олігархам три шахтоуправління на захопленій частині регіону.

Читайте також: В Маріуполі окупанти після фейкових "виборів" знову затримують зарплату комунальникам, - ВІДЕО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#днр #зарплата #борги #чертков
live comments feed...