• Головна
  • Скільки влада витратила на підтримку маріупольських переселенців. ТОП-3 найдорожчих закупівель вересня
15:54, 12 жовтня 2023 р.
Надійне джерело

Скільки влада витратила на підтримку маріупольських переселенців. ТОП-3 найдорожчих закупівель вересня

В Україні наразі діють 17 центрів підтримки переселенців "ЯМаріуполь". Маріупольська влада наголошує, що центри працюють заради того "аби маріупольці повертались до життя у нових містах та мали можливість будувати своє майбутнє". За даними міськради, маріупольці вже отримали понад 100 тисяч консультацій, 20212 містян скористалися психологічним супроводом і 3583 відвідали коворкінг.

0629 вирішив з'ясувати, скільки грошей було витрачено із міського бюджету на підтримку маріупольців за минулий місяць.

За даними електронної системи Prozorro, у вересні 2023 року відбулося 15 тендерів на загальну суму 242,207 тис. грн. Зазначимо, що у порівнянні, наприклад з орендою та обслуговуванням автомобілів для мерії, ці витрати мізерні.

Серед послуг та товарів, які Маріупольський виконком придбав для переселенців - будівельні матеріали та сантехніку, канцелярські товари, гумові килимки придверні та паперові пакети.

У рейтингу найдорожчих закупівель на першому місці металеві конструкції для реклами. Згідно з тендерною документацією, за 122 тисячі гривень придбано 60 спеціальних конструкцій. Вони необхідні для виконання реалізації заходів у мережі центрів підтримки «ЯМаріуполь».

На другому місці тендер на паперові пакети, які, як зазначають замовники, необхідні для центрів "ЯМаріуполь". Всього придбали тисячу пакетів на 34, 440 тис. гривень.

На третьому місці придбання канцелярських товарів для центрів "ЯМаріуполь" на загальну суму 34 244 гривень. Зазначимо, що по підсумкам тендера влада ще змогла зекономити, бо планувала витратити на канцелярію 55 тисяч гривень.

Читайте також: Війна та бюджет. Скільки коштує утримання елітних автівок для маріупольського мера

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...