• Головна
  • Повернулась із небуття. Маріупольська журналістка Анжеліка Новак приїхала із Тюмені і працює на російських загарбників, - ФОТО
Колаборантка
17:37, 10 жовтня 2023 р.
Надійне джерело

Повернулась із небуття. Маріупольська журналістка Анжеліка Новак приїхала із Тюмені і працює на російських загарбників, - ФОТО

Колаборантка

Анжеліка Новак в певний час історії Маріуполя була досить відомою журналісткою. Працювала на телеканалі МТБ, сиділа в кадрі, вела новинні програми і навіть була редакторкою новинного відділу телеканалу. Але проблема її була в тому, що, живучі в Україні,  вона її не любила, а любила путіна.

Приблизно в 2012 році Новак вийшла заміж за росіянина, переїхала до Тюмені і залишила журналістику. І ось тепер її «талант» знадобився окупантам. Вони покликали Новак знову до Маріуполя працювати на російську пропаганду. І Новак вирішила повернутись. Не злякали пропагандистку навіть залишки мін у дворах, розбомблені будинки, фронт в 80 км від міста.

Як розповідають колеги Анжеліки Новак, вона завжди мала проросійські настрої. Більше того, на робочому столі в кабінеті української журналістки стояв портрет диктатора путіна.

Анжеліка Новак не просто тихенько любила путіна  - вона як редактор змушувала журналістів свого відділу читати у випуску новин привітання від путіна з приводу різних свят. Через це у неї були серйозні конфлікти з колегами, які не бажали начитувати новини про президента іншої країни.

Повернулась із небуття. Маріупольська журналістка Анжеліка Новак приїхала із Тюмені і працює на російських загарбників, - ФОТО, фото-1

Така любов Анжеліки до Росії пояснюється тим, що вона народилася у Тюмені. Закінчувала Уральський федеральний університет імені першого президента росії Б.Н. Єльцина. 

І от тепер псевдо-журналістка вирішила ще послужити Російській федерації у вигляді пропагандистки.

Скриншот з відеосюжету Новак. Вона - праворуч

Повернулась із небуття. Маріупольська журналістка Анжеліка Новак приїхала із Тюмені і працює на російських загарбників, - ФОТО, фото-2

Зараз Анжеліка Новак працює на російському пропагандистському каналі «Мариуполь 24», робить пропагандистські сюжети про те, як місто розквітає під чоботом РФ.

Більше про колаборантів та зрадників читайте у СПЕЦТЕМІ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #колаборанти
Спецтема
Щоб зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику. Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета цієї рубрики одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих».
live comments feed...