• Головна
  • У Маріуполі люди, які отримали житло від окупантів, перездають його в оренду
14:20, 10 жовтня 2023 р.

У Маріуполі люди, які отримали житло від окупантів, перездають його в оренду

Маріупольці більше року чекають на обіцяне окупантами нове житло замість зруйнованого. Ті будинки, які нібито зараз будують у Маріуполі, майже не заселяються та стоять порожні.

Про це мешканці міста повідомляють у соцмережах.

"Хочеться поставити питання, адресуючи його адміністрації міста чи уряду, хоча офіційно вже зверталися! Коли будуть виконані зобов'язання міської адміністрації щодо надання компенсаційного житла тим, у кого ще з минулого року прийнято позитивне рішення? Скільки такі власники житимуть на орендованих квартирах за свій рахунок?" - висувають городяни свої претензії до окупаційної адміністрації.

Маріупольці стверджують, що зараз окупанти не пропонують замість втраченого навіть житло з так званого маневреного фонду. (Це квартири та приватні будинки, власники яких або померли, або поїхали з міста і не можуть пред'явити свої права на нерухомість. Окупанти визнали таке житло безхазяйним та переводять на баланс міста, - ред.)

"Все місто знає, що частина людей, які отримали квартири, їх здає, а ті, хто реально потребують, або знімають за чималі гроші, або живуть хто де! Будують будинки - Жовтневий (район, - ред.), Лівий берег, Ілліча, але вони чомусь порожні! Майте совість, пишете статистику про тих, хто повернувся, а куди людям повертатися?", - обурюються маріупольці.

Нагадаємо, що окупанти вже встигли знести у місті понад 460 будинків, які перетворилися на руїни через російські обстріли. Ще сотні будинків знаходяться в аварійному стані. Мешканці міста лишаються приватної власності. Їм не відбудовують житло, не видають інше. Замість нього пропонують так звану пільгову іпотеку, на яку у маріупольців немає грошей.

Раніше так званий "мер Маріуполя" Олег Моргун визнав, що маріупольці незадоволені роботою окупаційної влади. "На особистому контролі тримаю вирішення питань соціальної напруженості", - заявив він.

Читайте також: 

У Маріуполі окупанти виділили 119 ділянок під будівництво житла. Але безкоштовних квартир там не буде

Окупанти попередили, що хочуть зруйнувати ще 10 будинків у центрі Маріуполя, - АДРЕСИ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Наявність роботи
19,7%
Наявність доступного житла
11,5%
Щоб нове місто було схоже на Маріуполь
7,9%
Там, де є близькі, рідні
18,9%
Розвинута інфраструктура, соціальний комфорт
8,5%
Наявність ППО, віддаленість від лінії фронту
10,8%
Не обираю - куди доля занесе
22,7%
#Маріуполь
live comments feed...