• Головна
  • Стало відомо, кому окупанти віддали кінотеатр «Савона» в Маріуполі, - ФОТО
11:35, 10 жовтня 2023 р.
Надійне джерело

Стало відомо, кому окупанти віддали кінотеатр «Савона» в Маріуполі, - ФОТО

Кінотеатр «Савона», який під час блокади Маріуполя став одним із самих великих бомбосховищ у місті, відновив свою роботу в окупації. 0629 з’ясував, кому тепер належить кінотеатр, і хто веде злочинний бізнес із окупантами.

Відкриття кінотеатру відбулось на минулих вихідних. Охочих взяти участь у відкритті в Маріуполі не знайшлося, тож проводити захід довелося без глядачів.

Стало відомо, кому окупанти віддали кінотеатр «Савона» в Маріуполі, - ФОТО, фото-1

Власне і зараз глядачів у кінотеатрі майже немає. Ну не хочуть маріупольці платити гроші за те, щоб подивитись або російське «мило», або старі радянські фільми. Іншого кіно поки що в «Савоні» не показують.

Кінотеатр «Савона» належав родині Юрія Тернавського. Власне, відомо, що саме Юрій Тернавський, стосовно якого відкрито кримінальне провадження за звинуваченнями у колабораціонізмі, керував закладом і ухвалював там рішення. Проте офіційно Юрій Тернавський не був директором або акціонером. Офіційно – жодного із своїх підприємств (аптек, магазинів і молокозаводу) він не очолював. Тому коли ми кажемо про право власності на кінотеатр, то вимушені писати акуратно – належав родині Тернавського.

В російському реєстрі підприємств кінотеатр «Савона» тепер – це ТОВ «Савона», яке зареєстроване за російськими законами лише в червні 2023 року.

Стало відомо, кому окупанти віддали кінотеатр «Савона» в Маріуполі, - ФОТО, фото-2

Засновником товариства з обмеженою відповідальністю зазначений лише один суб’єкт підприємницької діяльності, зареєстрований в  Російської федерації – це «ТОВ Екомаркет Наша марка». Тобто підприємство, яке також належало саме Юрію Тернавському.

Стало відомо, кому окупанти віддали кінотеатр «Савона» в Маріуполі, - ФОТО, фото-3

Уставний капітал мінімальний - лише 10 тисяч російських рублів.

Директором новоствореного підприємства ТОВ «Савона» став Тарасенко Андрій Андрійович. Ми поцікавились у представників маріупольського бізнесу, хто такий цей пан Тарасенко, проте інформації про нього мінімум.

Всі зазначають, що це просто підставна людина все того ж підприємця Юрія Тернавського. Тобто Тернавський зміг зберегти свій контроль над кінотеатром «Савона», а можливо, і над іншими бізнесами в Маріуполі, до того як втекти до Грузії.

Нагадаємо, що Юрій Тернавський переховується від українського правосуддя, бо по ньому відкрите кримінальне провадження. Слідство проводить Служба Безпеки України. Російські слідчі органи також проводять розслідування щодо фінансових махінацій Юрія Тернавського вже на окупованих територіях.

Востаннє Юрія Тернавського бачили у Тбілісі.

Читайте також:  В окупованому Маріуполі відновили роботу кінотеатру "Савона". Маріупольці подію проігнорували, - ФОТО, ВІДЕО

ДИВІТЬСЯ також: "С Днемрождения, Владимир Владимирович". Кого і чому вітали маріупольці в окупації

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Наявність роботи
19,7%
Наявність доступного житла
11,5%
Щоб нове місто було схоже на Маріуполь
7,9%
Там, де є близькі, рідні
18,9%
Розвинута інфраструктура, соціальний комфорт
8,5%
Наявність ППО, віддаленість від лінії фронту
10,8%
Не обираю - куди доля занесе
22,7%
#Маріуполь #Україна #війна
live comments feed...