• Головна
  • 130 тисяч осіб до кінця року. Окупанти визначились с мобілізаційним планом на окупованих територіях, - Центр нацспротиву
17:54, 3 жовтня 2023 р.
Надійне джерело

130 тисяч осіб до кінця року. Окупанти визначились с мобілізаційним планом на окупованих територіях, - Центр нацспротиву

До кінця 2023 року росіяни планують мобілізувати 130 тисяч осіб. Примусову мобілізацію окупанти проведуть не лише в Росії, а і на тимчасово окупованих територіях України (ТОТ). Найбільше планують “мобілізувати” на ТОТ Луганської та Донецької областей, також АР Крим. 

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Росіяни планують здійснити примусову мобілізацію з 1 жовтня по 31 грудня 2023 року.

У Центрі повідомили, що мобілізацію на окупованих територіях особисто контролюватиме заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв, який у вересні приїжджав на ТОТ Донеччини.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #рф #війна #мобілізація
ТОП новини
2 частина обміну 1000 на 1000. Ще 307 українців повернулися до дому, з них 27 - захисники Маріуполя, - ФОТО
Великий обмін 1000 на 1000 завершений. До дому повернулись 303 захисника України, з них 70 - оборонці Маріуполя, - ФОТО
Денис Прокопенко запропонував змінити тактику обмінів - міняти українців на московських попів і іншу російську агентуру
1188 день повномасштабної війни. Три ночі безперервних масованих атак по Україні. Заява Трампа: «Путін збожеволів»
live comments feed...