• Головна
  • Американський благодійний фонд розробляє проєкт реконструкції двох гуртожитків для маріупольських переселенців, - ФОТО
09:23, 2 жовтня 2023 р.
Надійне джерело

Американський благодійний фонд розробляє проєкт реконструкції двох гуртожитків для маріупольських переселенців, - ФОТО

Американський Фонд реконструкції України (AFUR) розробляє проєкти реконструкції для двох гуртожитків тимчасового перебування маріупольських біженців. 

Про це повідомила відома художниця та представниця благодійного фонду AFUR Ірина Федоренко.

"Наразі, спільно з адміністрацією міста Маріуполь у рамках нашого Договору про співпрацю, AFUR закінчує роботу над розробкою ескізних проєктів для двох гуртожитків тимчасового перебування маріупольських біженців. Над їхнім дизайном безоплатно працює об'єднана Американсько-Українська команда архітекторів, яка розуміє всю важливість і необхідність цих проєктів. Результати роботи будуть приурочені і презентовані адміністрації Маріуполя в День Міста, і наша команда перейде до наступного етапу реалізації цих проєктів", - йдеться у повідомленні.

Договір про співпрацю с благодійним фондом підписав заступник  мера Маріуполя Сергій Захаров. 

Ірина Федоренко зазначила, що AFUR - Американський Фонд Реконструкції України - створений для допомоги у відновленні українських шкіл, лікарень, житлових будинків та інших об'єктів, пошкоджених або зруйнованих унаслідок війни. 

"Наш Фонд зі штаб-квартирою в м. Колумбусі, штат Огайо, отримав безподатковий статус 501(c)(3) Федерального Податкового Управління США, як організація з надання допомоги при катастрофах. Розташування головного офісу в Огайо - не випадкове, оскільки тут і в сусідньому штаті проживає найбільша в США українська діаспора, яка веде свою історію з початку 19 століття.

Наша мета - визначити найнеобхідніші проєкти реконструкції в постраждалих від війни районах України та зібрати кошти для завершення якомога більшої кількості таких проєктів; житло для переселенців: реконструкція, проєктування та будівництво; участь у створенні генеральних планів відновлення міст. У AFUR працюють професіонали на волонтерських засадах, ми співпрацюємо з благодійними організаціями, державними установами та неурядовими організаціями, щоб визначити відповідні проєкти і забезпечити правильний напрямок і використання фінансування. Так само ми зацікавлені в розширенні нашої співпраці, пошуку партнерів і залучення нових волонтерів", -  наголосила Ірина Федоренко.

Нагадаємо, перший гуртожиток для переселенців із Маріуполя було відкрито у Дніпрі. Наразі там відбувається ремонт другого гуртожитку.

Читайте також: У Дніпрі ремонтують гуртожиток для маріупольських переселенців, - ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #переселенці #гуртожиток #AFUR
live comments feed...