• Головна
  • В Маріуполі розпочнеться перший призов до російської армії
10:47, 29 вересня 2023 р.
Немає можливості перевірити

В Маріуполі розпочнеться перший призов до російської армії

В Маріуполі розпочнеться перший призов до російської армії

1 жовтня на території Російської Федерації розпочнеться призов на строкову службу. В керівництві країни-агресорки наголошують, що призов буде проводитися на всій території, яку тепер росіяни вважають своєю.

"Призов проходитиме з 1 жовтня у всіх суб'єктах Російської Федерації. Виняток становлять окремі райони Крайньої Півночі та окремі місцевості, прирівняні до районів Крайньої Півночі, де громадяни, які проживають на цих територіях, призиваються на військову службу з 1 листопада по 31 грудня. Це в насамперед пов'язано з кліматичними особливостями вказаних територій", - зазначив на брифінгу заступник начальника головного організаційно-мобілізаційного управління генерального штабу армії РФ Володимир Цимлянський.

За його інформацією, строковики з окупованих частин України будуть проходити службу в своїх регіонах – строковиків із РФ на Донеччину або Луганщину посилати не планують.

Проте диктатор путін вже брехав про те, що солдатів строкової служби не будуть посилати на війну, а потім були зафіксовані факти загибелі строковиків саме на фронті. Тож довіри до цієї інформації немає. 

Нагадаємо, що РФ окупувала Маріуполь в травні 2022 року. Восени 2022-го в місті не проводився призов. А от часткова мобілізація проводилася – деяких містян, які отримали російські паспорти, відправили на фронт. 

Зараз агресор планує провести в місті перший призов до строкової служби серед хлопців від 18 років.

А перед цим уряд Росії ухвалив закон, який дозволяє вже з першого дня строкової служби підписувати контракт зі збройними силами країни-агресорки і відправляти юнаків на фронт. Тож саме за рахунок строковиків у РФ планують відтермінувати другу хвилю мобілізації, кажуть як в українській розвідці, так і російські незалежні експерти та журналісти.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Ні, не потрібно. Це така ж територія України, як і всі інші. Тож закон один для всіх
66,8%
Так, потрібно. Не можна тиснути на людей одразу в питаннях мови та зміни символів
33,2%
#Маріуполь #Україна #війна #РФ #призов #мобілізація
live comments feed...