• Головна
  • Окупанти планують створити книгу з історії Маріуполя
11:57, 28 вересня 2023 р.
Важко повірити

Окупанти планують створити книгу з історії Маріуполя

Російські загарбники вирішили створити книгу з історії Маріуполя. 

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив так званий "мер" міста Олег Моргун.

Він заявив, що таким чином хоче "зберегти пам'ять та передати її новим поколінням"

"Найближчим часом сформуємо робочу групу, яка займеться створенням книги з історії Маріуполя – від моменту утворення перших поселень до сьогодення", - сказав гауляйтер.

Поки не відомо, як окупанти будуть трактувати "новітню історію" Маріуполя. Лише нагадаємо про новий підручник з історії для учнів старших класів, який нещодавно випустили в Росії. 

Розділ підручника  про війну РФ проти України наличує 17 параграфів. В цьому розділі стверджується, що США є «головним бенефіціаром» війни,  окуповані українські території називають «новими регіонами» Росії. Широкомасштабне вторгнення Росії називають «спеціальною військовою операцією», а Україна названа державою, в якій «переміг нацистський режим».

Також нагадаємо, як на початку окупації Маріуполя загарбники добрались до фондів Приазовського державного університету та викинули на вулицю тисячі книжок. Натомість завезли свої ідеологічно "правильні книжки".

Зазначимо, що роки Другої Світової війни німецькі окупанти так само знищували культурні та інтелектуальні надбання, щоб насадити свою ідеологію. Історія повторюється, тільки окупанти тепер - росіяни.

Читайте також: Як працює російська пропаганда в школах. Мінпросвіти РФ випустило план виховної роботи на рік

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...