• Головна
  • Окупанти створили «совет» з покращення якості життя поневолених українців, - ВІДЕО
16:53, 25 вересня 2023 р.
Надійне джерело

Окупанти створили «совет» з покращення якості життя поневолених українців, - ВІДЕО

Глава Терористичної організації «ДНР» Денис Пушилін видав розпорядження, яким створив так звану раду з покращення якості життя.

Як зазначено в розпорядженні, цей орган має за мету розробляти пропозиції, як саме можна покращити життя на території, яку окупувала Російська Федерація. Також вони мають працювати над покращенням соціальних послуг і аналізувати рейтинг якості життя, який буде проводити автономна некомерційна організація «Агенція стратегічних ініціатив по просуванню нових проєктів».

Згідно до положення цієї ради, очолювати її може лише так званий глава «ДНР», яка визнана в Україні терористичною організацією. Тобто на даний момент  раду очолив Денис Пушилін.

Серед членів ради – весь уряд окупантів, тобто так звані «міністри та заступники міністрів ДНР».

На відео - зміст розпорядження, хто увійшов у раду...

Декілька фактів про справжній рівень життя в окупації:

  • Середній рівень зарплат   - від 12 до 20 тисяч рублів. В Маріуполі вище за рахунок будівельників, які отримують від 40 до 80 тисяч рублів. Але є проблеми з виплатами.
  • Проблеми з виплатами зарплат є і у бюджетному секторі. Систематично працівники комунальних установ, які отримують гроші від бюджету РФ, отримують гроші із затримкою в місяць або півтора місяці, часто їм виплачують гроші не в повному обсязі.
  • На більшій частині території Донецької області немає водопостачання. Досі! Пори обіцяні канали і воду із Дона.
  • Значна частина людей, особливо на територіях, окупованих після 24 лютого 2022 року, позбавлена якісного медичного обслуговування. Лікарів не вистачає. Найгірша ситуація з вузькопрофільними фахівцями. На Лівобережжі Маріуполя хворих досі, через півтора роки окупації, приймають у палатках.
  • Значна частина житла в Маріуполі досі зруйнована. Попри оптимістичні заяви окупантів про відновлення 1500 будинків, люди все ще живуть у напівзруйнованих багатоповерхівках, тому що навіть там, де окупанти встановили вікна, ремонти зруйнованих квартир не проводились (за декількох винятків на початку окупації). Найгірша ситуація в приватному секторі – 80% будинків пошкоджена, серед них 40% не підлягають відновленню. Люди не можуть отримати навіть будівельні матеріали.
  • Транспорт в місті – ще одна проблема, яка майже не вирішується. Не вистачає пального, не вистачає грошей на зарплату водіям і не вистачає самих водіїв. Через це розірвані територіально райони міста не сполучаються, люди відчувають щоденні проблеми, а діти не можуть відвідувати школи.

Єдина можливість покращити якість життя на Донеччині  - це покинути територію України. І дуже швидко у людей з’явиться вода всюди, а не тільки в Маріуполі, світло, почнуть відновлюватись будинки і з’явиться робота. 

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Ні, не потрібно. Це така ж територія України, як і всі інші. Тож закон один для всіх
66,8%
Так, потрібно. Не можна тиснути на людей одразу в питаннях мови та зміни символів
33,2%
#Маріуполь
live comments feed...