• Головна
  • "Яка іронія – трирублева конституція". У мережі висміяли випуск в рф монети, присвяченої "приєднанню" окупованих територій України, - ФОТО
13:17, 22 вересня 2023 р.

"Яка іронія – трирублева конституція". У мережі висміяли випуск в рф монети, присвяченої "приєднанню" окупованих територій України, - ФОТО

У росії випустили монету, присвячену входженню до складу рф так званих "нових регіонів" - тимчасово окупованих територій України.

На монеті номіналом в 3 рублі зображено конституцію рф, де перераховані ці суб'єкти. Тираж – три тисячі монет.

У мережі вже висміяли цю монету. 

"Яка іронія – трирублева конституція. Солідніше номінал потрібен", "Ось і ціна цієї конституції 3 копійки", "Сміх. Там у цих областях навіть не всі гори під контролем РФ", - йдеться у підписі до фото монети.

Нагадаємо, 30 вересня 2022 року російський конституційний суд схвалив "входження" окупованих територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей до складу росії.

У тексті рішень кс рф наголошується, що зазначені договори застосовуються вже з моменту їхнього підписання у п’ятницю, 30 вересня, до їхньої ратифікації російським парламентом. Виходячи з текстів самих договорів, кс рф наголошує, що так звані "ДНР", "ЛНР", а також Запорізька та Херсонська області з 30 вересня вже нібито перебувають у складі Російської Федерації.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #рф #війна #окупація #монета
live comments feed...