• Головна
  • Пісня про мир. Платформа ТЮ Маріуполь показала, як виглядає мир без правосуддя, - ВІДЕО
15:18, 21 вересня 2023 р.
Надійне джерело

Пісня про мир. Платформа ТЮ Маріуполь показала, як виглядає мир без правосуддя, - ВІДЕО

Пісня про мир. Платформа ТЮ Маріуполь показала, як виглядає мир без правосуддя, - ВІДЕО

Вже 40 років поспіль 21 вересня світ відзначає День миру, встановлений Генеральною Асамблеєю ООН і щорічно відзначається маршем миру, дзвоном миру та припиненням вогню. Це свято в Україні почалося з російських ракет по всій країні.

Тому Платформа ТЮ Маріуполь разом з "Віче Берлін" вирішили записати пісню про мир. Хто хоча б трошки знає, чим була і є Платформа ТЮ в Маріуполі, може собі уявити, що пісня ця дуже далека від "Солнечный круг, небо вокруг..." Маріупольці показали у кліпі, яким буває мир, коли немає справделивості.

Ось як вони самі пояснили свій задум.

"Ми хочемо приєднатися до святкування Дня миру і зробити подарунок усім причетним - нашу пісню про мир, Peace Dance: official music video, гімн абстрактного привілейованого пацифізму у виконанні Master Peace і Peacety Boyz. Пісню знайшов на старій касеті на блошиному ринку в Берліні українсько-німецький музикант Юрій Гуржи. Наша адаптована версія була натхненна "західними" псевдопацифістами, які говорять про мир, але хочуть кинути жертв агресії під танк і заспокоїти агресора заради власного спокою. Свою позицію ми навели в нашому Маніфесті до дня миру

Згідно з останнім опитуванням ZDF Politbarometer в Німеччині про те, чи повинен Захід тиснути на Україну, щоб вона відмовилася від частини своїх територій заради "миру", німецькі учасники опитування продемонстрували роздвоєну реакцію. На щастя, 43% не згодні з цим питанням і хочуть підтримувати Україну доти, доки не будуть звільнені всі її території. Однак 41% німецьких учасників опитування проголосували "за". Ці 41%, як репрезентативна група німецького населення, демонструють готовність віддати території і змусити українців жити під російською окупацією заради досягнення абстрактного короткострокового миру з росією. 

Питання полягає в тому, чи знають ці виборці, що віддати території росії означає підтримати російську окупацію і всі наслідки для місцевого населення, які з цього випливають: відсутність верховенства права, депортації, фільтраційні табори, тортури і свавільні вбивства.

Ми рішуче виступаємо проти того, щоб будь-яка інша країна чинила тиск на Україну, щоб змусити її народ жити в умовах жорстокого режиму без будь-якого захисту від викрадень, тортур, сексуального насильства, фільтраційних таборів і, в цілому, відсутності верховенства права. Ми, "Віче Берлін" та "Платформа Тю Маріуполь", заявляємо, що миру без правосуддя не буває, і що ми не можемо зрадити український народ та українських захисників, які борються за своє існування, лише тому, що частина європейської аудиторії втомилася спостерігати за війною з екранів своїх смартфонів і звинувачувати українців, які борються за своїх громадян на передовій, в інфляції та зростанні цін", - йдеться у повідомленні. 

Автори кліпу просять максимально розповсюдити його.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Ні, не потрібно. Це така ж територія України, як і всі інші. Тож закон один для всіх
66,8%
Так, потрібно. Не можна тиснути на людей одразу в питаннях мови та зміни символів
33,2%
#Маріуполь #Берлін
live comments feed...