• Головна
  • В окупованому Маріуполі лікарні заповнені пораненими росіянами
09:18, 21 вересня 2023 р.
Немає можливості перевірити

В окупованому Маріуполі лікарні заповнені пораненими росіянами

В медустановах міста окупаційною владою вводиться нова практика. Оскільки всі стаціонарні відділення лікарень забиті пораненими російськими солдатами, мешканців Маріуполя до стаціонару не приймають.

Про це пише Телеграм-канал Вольнодумец з посиланням на повідомлення маріупольців.

"За розповідями, жінка привезла до лікарні чоловіка із гострою серцевою недостатністю. Лікарі оглянули його, сказали, що є підозри на інфаркт. Виписали якісь ліки, дали пігулки та відправили додому «лікуватися у спокійній обстановці». Не допомогли вмовляння дружини, що чоловік «сердечник», йому дуже погано і необхідне лікування у стаціонарі. «Місць немає, все зайняте. Лікуйтеся вдома», - сказала заввідділенням. Таким чином, медична допомога у стаціонарах Маріуполя тепер надається лише "асвабадителям!" - йдеться у дописі.

Також жителі окупованого Маріуполя розповідають про «високий професіоналізм» лікарів, що залишилися в місті. Так, у поліклініці на проспекті Будівельників з'явилася нова завідувачка. Місцеві жителі впізнали в ній лікаря, яка понад десять років тому, одразу після закінчення Донецького медуніверситету, не змогла працювати в цій поліклініці терапевтом. Точної причини звільнення маріупольці не знають, але вважають, що «добре вчилася».

Містяни з'ясували, що всі ці роки вона не працювала у системі охорони здоров'я і ніяк не була пов'язана з медициною. 

"Очевидно, з медичними кадрами в «ДНР» зовсім погано, оскільки приблизно з липня ц.р. окупаційна влада призначила цю жінку «завідувачем поліклініки». Скоро, напевно, досвідчених м'ясників із ринку братимуть до хірургічних відділень! Жаль тільки, що цю жінку, як «досвідченого професіонала» не призначили завідувачем стаціонаром, де лікують російських окупантів", - резюмує Вольнодумец.

Редакція 0629 наразі не може перевірити цю інформацію із незалежних джерел через окупацію міста російськими військами.

Нагадаємо, що в окупованому Маріуполі катастрофічно не вистачає лікарів всіх напрямків. Нещодавно в Маріуполі через ненадання медичної допомоги померла однорічна дитина. 

Читайте також:

Алкоголізація населення та нестача ліків. Молодь в Маріуполі назвала основні медичні проблеми міста

Лікарям, які залишилися в окупованому Маріуполі, продовжують нараховувати зарплату в Україні, - ДонОДА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...