• Головна
  • Бюджетні організації окупованого Маріуполя затримують зарплати співробітникам
13:15, 20 вересня 2023 р.
Надійне джерело

Бюджетні організації окупованого Маріуполя затримують зарплати співробітникам

Вже хронічними стали затримки заробітних плат на комунальних підприємства окупаційної адміністрації Маріуполя. Міськводоканал щомісяця затримує зарплати працівникам, через що люди звільняються, і нема кому латати дірки в каналізації. Крім того, періодично виникають проблеми з оплатою праці водіїв міського транспорту. Але виявляється, така проблема є практично на всіх комунальних підприємствах.

На минулому тижні у соціальних мережах з’явилась інформація про те, що окупаційний Зеленбуд не виплатив зарплату за серпень. Правда невдовзі, як повідомили 0629 працівники частково стали отримувати заробітну плату.

Не виплатило зарплату за серпень і окупаційне Міськсвітло. Також на підприємстві не виплатили аванс за вересень.

«Ми зараз живемо, як у 90-ті роки. ЗП не виплачують, роботодавці роблять, що хочуть. Ціни на товари ніхто не регулює. Контролю жодного. Злочинність зашкалює», - скаржаться маріупольці.

«Міськгаз, міськавтодор, міськтранс. Всі затримують зарплату. А вона і так невеличка. На жаль, це увійшло до системи», - кажуть маріупольці.

Вони зазначають, що знайти роботу, на якій би справно платили, маріупольцям майже неможливо.

«Я змінив вже три місця роботи, зараз працюю на четвертому. Правда, не комунальному. Поки що платять гроші, і непогані. Але я рік микався без грошей, поки не знайшов це місце», - розповів 0629 Олександр.

Він взагалі дивується, як окупантам вдається когось найняти на роботу на комунальні підприємства, бо там зарплата – на мінімальному рівні, інколи менша, ніж пенсії у пенсіонерів.

Ось афіша, яка запрошує маріупольців на роботу на міський транспорт. Лише водії мають адекватну російським цінам зарплату. Проте і ту постійно затримують. Тож людей критично не вистачає.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...