• Головна
  • Маріупольським пропагандистам-зрадникам перестали платити зарплату
12:00, 18 вересня 2023 р.

Маріупольським пропагандистам-зрадникам перестали платити зарплату

Маріупольським пропагандистам-зрадникам перестали платити зарплату

Маріупольським журналістам-зрадникам, які погодилась на співпрацю з агресором і почали працювати на місцевому російсько-пропагандистському каналі «Маріуполь 24» перестали платити зарплату.

Про це працівники телеканалу почали писати в соціальних мережах.

«Крик душі! Вже не знаємо, куди звертатися. На телеканалі в Маріуполі шалена затримка у зарплаті! Скільки можна знущатися з людей. Мало того, що працюємо у жахливих умовах, у жахливому офісі, на старому обладнанні. Періодично приїжджають директори Черкашин, Ємельянов та Петренко. Обіцяють золоті гори, але нічого не виконують. Принижують людей, ображають. Вже просто нема сил. Звертаюся до всієї верхівки: зверніть на це свавілля увагу. З таким підходом до працівників у нашій республіці ніколи не буде ладу» - пише анонімно працівниця каналу.

Вона не поодинока. Є і інші повідомлення про те ж саме.

«Шановні Черкашин Микола (у минулому директор телеканалу Юніон, а зараз директор друкованого Холдингу) та Ємельянов Володимир (у минулому заступник Черкашина, а зараз директор Юніону), з вашим приходом (на Маріуполь24 – ред.) стало лише гірше! Ви хочете забрати у своє керування всі телеканали та радіо, але з вашими методами керівництва у вас це не вийде! Через вас люди сидять без грошей! Затримка божевільна! Ви тільки свої кишені набиваєте, а про людей не думаєте! На телеканал у Маріуполі були виділені гроші на закупівлю гарного обладнання, у результаті немає ні грошей ні обладнання. На Першому республіканському каналі через вас звільнялися люди, на Оплоті – та сама ситуація. Та й на друкованому холдингу люди звільняються натовпами. Якщо ви звикли до плинності кадрів на своєму Юніоні, то сидіть і працюйте на своєму Юніоні, а решті дайте спокій! Краще вдома сидіти, ніж з вами працювати безкоштовно» - повідомляє інший колаборант.

Зазначимо, в коментарях до соціального посту у маріупольців немає співчуття до цих псевдожурналістів. Їм радять взяти і зробити про це сюжети, ну раз журналісти – то боріться, стверджують маріупольці.

Інші маріупольці вважають, що для пропагандистів, які називають себе журналістами, невиплата зарплат - це покарання за тотальну брехню, яку вони щодня показують у своїх сюжетах на телебаченні.

Ось декілька цитат.

«На будівництво йдіть. Ви ж самі стільки назнімали матеріалу по будівництву, що напевно знаєте, де із зарплатами норм. Побудьте по той бік дзеркала і грошей заробити».

Маріупольським пропагандистам-зрадникам перестали платити зарплату, фото-1


«Так ви ж телебачення, це ми повинні до вас звертатися за допомогою, у вас же в Пітері є друзі на телебаченні попросіть і розголосіть на всю Росію, нехай тоді вони варені будуть, головне не бійтеся».

А у відповідь співробітниця каналу відповідає ось що:

Маріупольським пропагандистам-зрадникам перестали платити зарплату, фото-2


Дивно, а пропагандисти щодня в Маріуполі розповідають, як там класно, що тільки там, під росіянами, і з’явилася свобода слова. 

Нагадаємо, що кожен працівник пропагандистського телеканалу є злочинцем (ст. 111 Кримінального кодексу України) і має понести покарання від 5 до 15 років тюрми, в залежності від ступеню важкості злочину.

Більше про колаборантів-журналістів читайте ось тут, в нашій спецтемі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...