• Головна
  • Що читати дитині в 2023 році? Книжки, які варто купувати
Новини компаній
17:00, 13 вересня 2023 р.

Що читати дитині в 2023 році? Книжки, які варто купувати

Новини компаній

Проблема підбору книжок для позакласного читання школярів – актуальна як у період навчання, так і під час літніх канікул. Самостійний підбір літератури може спантеличувати батьків, адже на сьогодні існує досить велика кількість нових книжок для дітей та підлітків, які випущені в 2023 році. Майже кожного тижня сайт інтернет-магазину «Ранок» поповнюється новими виданнями, які вміщують в себе дивовижні історії, повісті та вірші, які створені авторами зі всього світу. Співробітники українського видавництва ретельно відбирають твори та роблять все можливе для надання книжкам сучасного неповторного дизайну. Кожна книжка, створена видавництвом, відрізняється неабияким дизайном, стильними ілюстраціями та адекватною вартістю. Саме тому варто завітати на офіційний сайт видавництва та ознайомитися з новинками – тут Ви точно підберете потрібні книжки.

Новинки від видавництво "Ранок"

Новинки від видавництво "Ранок"

Як правильно вибирати нові українські книжки?

Поняття «правильного вибору» у тому випадку коли мова йде про бажання читать книги не зовсім логічне. Справа в том, що книжки відрізняються не тільки зовні, а й за жанрами, змістом, типом тексту, і визначити наскільки обрана Вами сподобається дитині вкрай важко. З іншого боку, варто користуватися елементарними правилами для вибору відповідної літератури, тож:

  • Звертайте увагу на який вік розрахована література – наприклад, українські казочки можна читати дітям будь-якого віку, а от історії для підлітків будуть просто незрозумілими для малечі.
  • Обирайте книжки не тільки за зовнішнім виглядом, а й за коротким описом, відгуками – кожна книжка має анотацію, а якщо вона не є новинкою, знайти відгуки тих, хто вже її прочитав не становитиме проблеми.
  • Звертайте увагу на ілюстрації – для маленьких дітей вони стануть прекрасним доповненням до текстової частини, адже так маленький читач зможе отримати наочну демонстрацію зовнішнього вигляду персонажів, локації, тощо.
  • Для малечі обирайте книжки із завданнями та цікавими додатковими елементами – це може бути шнурівка або розмальовка, пазл. Для підлітків можуть мати місце так само відповідно створені завдання, але з більш складним змістом.
Видавництво "Ранок"

Видавництво "Ранок"

Найважливішим правилом вибору літератури стане саме побажання дитини, незалежно від віку та статі. Краще, якщо Ви будете обирати літературу разом – так буде реалізоване Ваше побажання придбати корисну літературу і побажання самого читача до її змісту та особливостей. Ось побачите, в такому випадку книжка не буде стояти на полиці без діла, а принесе багато користі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#українські казки #книги для найменших #дитяча література #видавництво "Ранок" #нові книжки для дітей 2023
live comments feed...