• Головна
  • Докотилось і до Маріуполя. Містяни почали записувати відеозвернення до окупантів. Що змінилось, - ВІДЕО
11:38, 12 вересня 2023 р.

Докотилось і до Маріуполя. Містяни почали записувати відеозвернення до окупантів. Що змінилось, - ВІДЕО

Докотилось і до Маріуполя. Містяни почали записувати відеозвернення до окупантів. Що змінилось, - ВІДЕО

Панівні настрої окупованого Маріуполя «город возрождается» скінчились. Тепер мешканці окупованого міста, так само, як і мешканці російських міст, у відчаї через те, що не можуть вирішити свої побутові проблеми, почали звертатися до «вищої влади РФ» - до путіна.

Ще рік тому соціальні мережі маріупольців, які вирішили залишитися в окупації, рясніли відео про те, як Маріуполь відновлюється. Проте зараз соціальні мережі наповнені геть іншим змістом. Тепер люди намагаються знайти захист хоча б десь (хоча б у диктатора), бо  вони опинилися абсолютно беззахисними. І в першу чергу це стосується їхніх майнових прав.

Маріупольці в окупованому місті намагаються будь-якою ціною не допустити демонтажу будинків, пошкоджених під час бойових дій.

«Раніше навпаки, серед мешканців напівзруйнованих будинків тривали спори, що краще, демонтаж чи ремонт. І більшість вважала, що краще демонтаж. Мовляв, наш будинок знесуть, натомість дадуть нормальну НОВУ квартиру. Це краще, ніж жити у підлатаному будинку. Він все одно ненадійний тепер. Але час спливав, а мешканці демонтованих будинків ніяких нових квартир не отримували. Гуртожитки, оренда – все це, зрозуміло вже, реальність надовго. Тож люди тепер не хочуть демонтажу. Вони думають, краще вже поганий, ненадійний, пошкоджений будинок аніж зовсім ніякого», - пояснює логіку людей в окупації Ольга Т., пенсіонерка з Маріуполя.

Вона додає, що скандали через іпотеку, коли окупанти демонтують будинки, починають на їхньому місці нове будівництво, але безкоштовні квартири мешканцям не обіцяють, замість того пропонують придбати їх за гроші, лише додають впевненості людям у необхідності спиратися демонтажу всіма засобами.

Один з таких принизливих засобів і використали мешканці будинків на Московській, 61 та Полтавській,3. Люди принизливо просять росіян не забирати у них останнє, що вони мають.

А мешканці вже демонтованого будинку по вулиці Московській, 63 раптом почали питати, на якій підставі росіяни зруйнували їхній дім. 

Хоча логічніше було б запитати, а на якій підставі росіяни взагалі вдерлися в ваш дім. На жаль, цього питання маріупольці окупантам поки не ставлять.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...