• Головна
  • Вроцлав допоможе у відбудові Маріуполя. Мери міст підписали декларацію
13:50, 8 вересня 2023 р.
Надійне джерело

Вроцлав допоможе у відбудові Маріуполя. Мери міст підписали декларацію

Польське місто Вроцлав допоможе у відбудові Маріуполя після звільнення українського міста. Відповідний намір про укладання Декларації солідарності підписали мери Вадим Бойченко та Яцек Сутрик. 

Про це повідомила пресслужба Маріупольської міської ради.

Зазначається, що Вроцлав – одне з найбільших польських міст, яке має розвинену інфраструктуру та потужну промисловість. Його досвід може допомогти Маріуполю побудувати сучасну модель управління дорожньою інфраструктурою. Також Вроцлав має експертизу щодо залучення приватних інвестицій та відомий своїми вищими навчальними закладами. 

«Досвід, експертиза та найкращі практики польських міст, які проходили шлях відродження після Другої Світової війни – допоможуть нам швидко та якісно відродити Маріуполь після деокупації. Вроцлав допоможе у створенні транспортної інфраструктури європейського рівня, надасть підтримку у побудові нової економічної моделі міста та розвитку освітнього кластеру. Впевнений, партнерство з європейськими містами допоможе нам відбудувати Маріуполь», - заявив мер Маріуполя Вадим Бойченко.

У пресслужбі також нагадали, що проєкт відбудови міста «Mariupol Reborn» реалізовує Маріупольська міська рада за інвестиційної підтримки SCM Ріната Ахметова та міжнародних донорів. До нього вже доєдналась Унія Метрополій Польських, яка об’єднує 12 найбільших польських міст.

Читайте також:

Маріуполь підписав Декларацію співпраці з Асоціацією Польських Міст, - ФОТО

Три проєктних офіси «Mariupol. Reborn». Навіщо це потрібно, і хто за них платить

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...