• Головна
  • Провал роботи МФЦ. Чому у росіян не виходить замінити український ЦНАП, - ФОТО
15:09, 6 вересня 2023 р.
Надійне джерело

Провал роботи МФЦ. Чому у росіян не виходить замінити український ЦНАП, - ФОТО

Провал роботи МФЦ. Чому у росіян не виходить замінити український ЦНАП, - ФОТО

1 вересня в Маріуполі окупанти завершили ремонт зруйнованого ними центру надання адміністративних послуг Лівобережного району. Відкрили там російський аналог – МФЦ (російською – многофункциональный центр). Маріупольський ЦНАП був найбільшим на Донеччині і найефективнішим, бо надавав більше сотні різних адміністративних послуг. А от російський МФЦ маріупольців розчарував.

«Росіяни навчились робити непогані ремонти, принаймні зовнішню картинку роблять, а по суті – нуль. В Україні як було. Приходиш в ЦНАП, і тобі тут, на місці, все оформлюють, на місці за послугу сплатив, сфотографувався, документи із баз підвантажили – і все. Приходь за готовими документами. А тут трохи відремонтували, а по суті – радянський совок. Нічого не можуть, папірців потрібна купа. Безкінечні черги, ніякої електронної черги. Ну совок він і є совок», - скаржиться маріуполець  Валерій Д.

«Другий день як відкрилося МФЦ на «Союзі», працюють 6 вікон з 16. Біля кожного працівника стоять нові принтери, проте змушують людей робити ксерокопії самотужки, десь в іншому місці, і приходити вже з ксерокопіями, кажуть, що якщо раптом у них закінчиться фарба, хто буде  їздити заправляти принтери. На вході до МФЦ вже зустрічають із черговим списком на чергу. Знову немає електронної черги, електронного запису. Що за приколи такі?», - пише Марія П.

«Стіни нові, проблеми ті ж самі. Підіть, отримайте довідку, і ще довідку, і ксерокопію зробіть, і переклад. А ми вже у вас пакет документів приймемо. От такий сервіс. Одна назва – МФЦ», - каже Наталя Ж.

Нагадаємо, найбільший центр надання адмінпослуг на Донеччині був відкритий влітку 2019 року. Він виник на місці колишнього кінотеатру «Союз», занедбаного та покинутого. 

Провал роботи МФЦ. Чому у росіян не виходить замінити український ЦНАП, - ФОТО, фото-1

Гроші на реконструкцію збирали у складчину. Загальна вартість проекту – понад 100 млн. гривень. З міського бюджету виділено понад 45 млн. гривень, кошти Державного фонду регіонального розвитку – 28 млн. гривень. Група Метінвест надала на реконструкцію приміщення та будівництво фонтану майже 20 млн. гривень. USAID виділив 500 тисяч доларів на обладнання центру.

На відкриття  «Мультицентру» прибув щойно обраний Президент Зеленський.

В березні 2022 року був зруйнований та пограбований. 

Провал роботи МФЦ. Чому у росіян не виходить замінити український ЦНАП, - ФОТО, фото-2

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #ЦНАП
live comments feed...