• Головна
  • Коля Око зробив унікальний відеоархів злочинів росіян в Маріуполі і передав його журналістам, - ВІДЕО
12:34, 6 вересня 2023 р.
Надійне джерело

Коля Око зробив унікальний відеоархів злочинів росіян в Маріуполі і передав його журналістам, - ВІДЕО

Житель Маріуполя Микола Лазарєв змінив ім'я та прізвище на Коля Око, а своїх дітей назвав іменами: Оріон, Вогос, Антарес, Фелікс, Аура, Ера та просто… О ще в 2012 році. Завдяки цьому він став знаменитим у Маріуполі.

0629 багато писав про цього незвичайного чоловіка. Коля Око називав себе контактером з НЛО. Методом непрямого контакту спілкувався з представниками міської влади. Просив житло для своєї багатодітної родини.

Коля Око зробив унікальний відеоархів злочинів росіян в Маріуполі і передав його журналістам, - ВІДЕО, фото-1

До війни у Миколи Лазарєва було багато конфліктів із соціальними службами через проблеми з навчанням у його дітей, а також через відсутність нормальних житлових умов. Проте в 2014 році стан справ у родини покращився. Маріупольська влада надала родині Колі Око квартиру у новому, сучасному домі.

Коля Око зробив унікальний відеоархів злочинів росіян в Маріуполі і передав його журналістам, - ВІДЕО, фото-2

Саме в цьому домі родина зустріла повномасштабне російське вторгнення. В його квартирі були встановлені сонячні панелі, тож він мав можливість заряджати свій мобільний телефон і знімати відео життя своєї родини під бомбами.

Коля Око зафільмував щоденні обстріли, поїдання голубів, загибель знайомих, сусідів.

Коля Око зробив унікальний відеоархів злочинів росіян в Маріуполі і передав його журналістам, - ВІДЕО, фото-3

І на відміну багатьох інших, хто знищував всі свої фото та відео російських злочинів в Маріуполі перед перетином блокпостів, Коля Око наважився їх зберегти і передав журналістам.

Денис Казанский і журналісти РБК-Україна змонтувати відеоархів Колі Око в один фільм. Це свідчення злочинів російської федерації в Маріуполі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...