• Головна
  • Спортивні ставки в Україні: правовий статус та перспективи розвитку
Новини компаній
13:32, 1 вересня 2023 р.

Спортивні ставки в Україні: правовий статус та перспективи розвитку

Новини компаній
Спортивні ставки в Україні: правовий статус та перспективи розвитку		, фото-1

Індустрія азартних ігор, включаючи й спортивний беттінг, пройшла довгий шлях трансформацій і правового регулювання з боку держави. Законодавчі зміни прийняті владою, що стосуються спортивних ставок, мають великий вплив на діяльність операторів, гравців і всю галузь в цілому. Це можна вважати значущим досягненням, оскільки легалізація діяльності цієї індустрії позитивно впливає на економіку нашої країни, особливо в такий непростий час.

Давайте разом розберемось, який вигляд зараз має індустрія азартних ігор та як рішення, прийняті державою, впливають на неї.

14 липня 2020 року владою України було прийнято закон про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор. Онлайн казино, букмекерські компанії та реальні гральні заклади стали абсолютно легальними. Ви можете переконатись у цьому на прикладі платформи https://jokerua.top. Цим законом було визначено, як саме та на яких підставах повинна функціонувати азартна індустрія, включаючи й букмекерські компанії.

Які діють вимоги до букмекерських компаній для проведення та організації своєї діяльності ?

  • Перше та найважливіше: організатором може бути виключно юридична особа, а саме резидент України. Його грошовий капітал повинен становити не менше 30 000 000 гривень.
  • Право на існування будь-яка букмекерська компанія має після отримання ліцензії. Вони повинні створювати безпечне середовище для клієнтів та їхньої особистої інформації. Також важливим є використання сертифікованого обладнання.
  • Працювати така індустрія може виключно в букмекерських пунктах або в мережі Інтернет. Як всім відомо, такі заклади розташовуються у готелях або на іподромах. Що відповідно є абсолютно законним.
  • Організатори та клієнти повинні дотримуватись так званих принципів безпечної гри. Це робиться для зниження рівня розвитку лудоманії. Компанії зобов'язані інформувати своїх працівників та клієнтів про ризики й причини виникнення ігрової залежності. В свою чергу, гравці повинні обов'язково проходити ідентифікацію.
  • Щодо онлайн систем, організація повинна забезпечити фіксацію всіх операцій та виплат. На сьогодні діє Державна система онлайн-моніторингу, до якої потрібно бути підключеним. Організатори повинні гарантувати та забезпечувати повний захист особистих даних.
  • Гравці можуть робити ставки виключно на реальні спортивні події.

Перспективи розвитку ставок на спорт в Україні є багато обіцяючими, і цей сегмент ігор нарешті набуває офіційного статусу. Легалізація проведення азартних ігор робить індустрію більш прозорою та захищеною для гравців. Також це спонукає до розвитку сучасних технологій, що створює можливість покращувати для нас геймплей.

Ви також шанувальник азартних ігор та разом з нами радієте їхньому стрімкому розвитку? У такому разі маємо для вас приємну пропозицію. Використовуйте промокод VABANK під час гри в слоти онлайн. Це допоможе вам збільшити очікуваний виграш.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...