• Головна
  • Купити акаунти Facebook: як вибрати і поради перед покупкою
Новини компаній
15:40, 25 серпня 2023 р.

Купити акаунти Facebook: як вибрати і поради перед покупкою

Новини компаній

Пошук продавця і магазину з високим рівнем довіри буде важливим моментом перед тим, як купити акаунти фейсбук для реклами. Час на цьому етапі можна буде зберегти, звернувшись до магазину «FB1.shop», який показав себе як перевірений часом магазин з високою оцінкою надійності. А всі комбінації, типи і види акаунтів, наявні в асортименті магазину «FB1.shop» — https://fb1.shop, будуть найкращим методом для проведення рекламних кампаній найрізноманітніших обсягів.

Як вибрати акаунти Facebook для арбітражу трафіку

Залежно від цілей і бюджету вашої рекламної кампанії необхідно розуміти відмінності акаунтів Фейсбук. Перед їх купівлею важливо визначити, до якого типу ці акаунти будуть належати. Ваших цілей і завдань буде досягнуто в тому разі, якщо ви зробите правильний вибір, порівнюючи можливості, відмінності та обмеження серед різновидів акаунтів фейсбук.

  • Автореги (https://fb1.shop/?cat_id=11521) — такі акаунти створюються у великій кількості і мають найнижчу ціну. Також відмінності та вартість таких авторегів може змінюватися залежно від якості проксі, з яких вони створюються. Автореги купують фахівці для подальшого прогріву і фармінгу. Автореги підходять для ручного або для автоматичного запуску. Якщо ваша стратегія — автоматичний запуск з безлічі акаунтів, такі автореги потрібно купувати у великій кількості.
  • Фарм акаунти — просунутий тип акаунтів із прогрівом. Їх відмінність полягає в імітації реальної активності не менше трьох тижнів командою фармерів. За рахунок цього отримати бан від Facebook в рази менше, ніж у авторегів. Тут з'являється можливість для проведення рекламних кампаній будь-яких обсягів і миттєво. Ці акаунти мають Бізнес-Менеджери і Фан-Пейдж, також мають елементи безпеки входу. Зв'язок авторегів з фарм акаунтами підвищує рівень довіри і час їхнього життя. Фарм акаунти коштують дорожче за авторегів.
Купити акаунти Facebook: як вибрати і поради перед покупкою, фото-1
  • ПЗРД акаунти — акаунти, які пройшли перевірку ЗРД і не викликають проблем з баном, це дає можливість для масштабування рекламних кампаній. Акаунти ПЗРД можуть ділитися на: ПЗРД Фарм акаунти, ПЗРД Кінги і ПЗРД Автореги. Стабільність і трастовість таких акаунтів робить їх лідерами серед усіх. Ціна у цих видів акаунтів вища, ніж у інших.

Купити акаунти Facebook для реклами в FB1.shop

Стабільному і перевіреному постачальнику акаунтів і витратників для реклами зрадіє кожен веб-майстер, який працює з трафіком у Фейсбук. І для такої роботи з рекламою в Фейсбук магазин «FB1.shop» пропонує свій асортимент і різновиди акаунтів. При розгляді наступних п'яти причин стане зрозуміло, чому саме в магазині «FB1.shop» варто купувати акаунти для реклами. 

Купити акаунти Facebook: як вибрати і поради перед покупкою, фото-2
  •  Відділ своїх фахівців з фармінгу в магазині «FB1.shop» забезпечує тільки власне виробництво витратних матеріалів для реклами.
  • У «FB1.shop» працює техпідтримка 18 годин на добу і завжди готова вам допомогти з будь-яких питань, які пов'язані з придбанням і обслуговуванням акаунтів і БМ.
  • Асортимент в магазині «FB1.shop» постійно поповнюється новими Авторегами, Фарм акаунтами, ПЗРД-акаунтами, Фан Пейдж ПЗРД (ФП) і Бізнес Менеджерами (БМ).
  • Завжди доступний гурт в магазині «FB1.shop» зі знижками і за найвигіднішими цінами для постійних і нових клієнтів.
  • Також в магазині «FB1.shop» передбачені прозорі умови по заміні невалідних акаунтів протягом 24 годин після покупки. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#акаунти facebook #FB1.shop
live comments feed...