• Головна
  • Окупанти в Маріуполі запустили процес фальсифікації історії
11:39, 25 серпня

Окупанти в Маріуполі запустили процес фальсифікації історії


Окупанти в Маріуполі запустили процес фальсифікації історії

Російська окупаційна адміністрація розпочала процес фальсифікації подій весни 2022 року. Будуть відкривати експозицію краєзнавчого музею, де будуть розповідати, як «укронацисти знищували Маріуполь».

Як повідомляють російські пропагандистські ЗМІ, росіяни почали збір «спогадів» очевидців подій лютого-травня 2022 року, фотографій, відеокадрів руйнувань.

«Музей буде вдячний за надані кадри руйнувань об'єктів інфраструктури та житлового фонду, бойових дій, інтерв'ю городян, щоденники, вірші, малюнки тощо. Причому фото- та відеоматеріали можуть бути зняті як на професійні камери, так і на мобільні телефони. Зі зібраних матеріалів співробітники музею сформують постійну та тимчасову експозиції. Надалі їх зможуть використати історики та краєзнавці у науково-дослідних роботах», - повідомляють російські пропагандисти.

За словами співробітників краєзнавчого музею, які зрадили свою державу, задокументовані так би мовити спогади становлять велику цінність не лише для сучасників, а й для майбутніх поколінь – нарівні з офіційними документами «вони допоможуть відновити реальну картину подій лютого-травня 2022 року».

Цинізм без всяких меж. Агресор, який напав на мирну країну, мирне місто, рано вранці, без оголошення війни, як справжні гітлерівські нацисти, тепер хоче розповідати, як «насправді» все було.

Власне, збирати «відеосвідчення» росіяни розпочали з перших годин встановлення окупаційної влади, знаходячи проросійське налаштоване населення у місті, яке не соромилось брехати на камеру.

Правда полягає в тому, що 24 лютого 2022 року путін оголосив про початок спеціальної воєнної операції, після чого російські війська перетнули кордон України одразу з трьох боків – півдня, сходу та півночі, почались масовані ракетні атаки.

Коли росіянам не вдалося швидко захопити Маріуполь, зіткнувшись з українським спротивом, ворог став масовано обстрілювати місто з неба, моря та суші. Експерти порахували, що кількість бомб, які росіяни скинули на Маріуполь, в тротиловому еквіваленті в півтори рази більше, ніж атомна бомба, яку скинули на Хіросиму. Ось це і є правда.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь

live comments feed...