• Головна
  • Конкурс ідей. Вчителі можуть отримати 1 млн гривень на реалізацію проєкту з відновлення освіти на деокупованих територіях
10:51, 24 серпня
Надійне джерело

Конкурс ідей. Вчителі можуть отримати 1 млн гривень на реалізацію проєкту з відновлення освіти на деокупованих територіях


Конкурс ідей. Вчителі можуть отримати  1 млн гривень на реалізацію проєкту з відновлення освіти на деокупованих територіях

23 серпня 2023, Київ — У рамках цьогорічної національної премії Global Teacher Prize Ukraine один із вчителів-змінотворців отримає мільйон гривень на проєкт із відновлення освіти. 

З 2017 року Global Teacher Prize Ukraine нагороджувала вчителів, які відзначилися в освітній галузі, проявивши неабияку майстерність, вплив на розвиток учнів і спільноти в цілому. Національну премію ініціювала ГС «Освіторія» після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation, засновниками світової премії Global Teacher Prize.

Під час повномасштабної війни Global Teacher Prize Ukraine зосередилася на документуванні історій вчителів, чий професійний досвід уособлює подвиги  українських вчителів воєнного часу. 

Цьогоріч, крім збору таких історій, національна премія збирає учительські ініціативи з відновлення освіти на деокупованих територіях. Відбір та оцінку ідей здійснюватиме громадська спілка «Освіторія» з експертами.

7 жовтня в ефірі національного телемарафону автору найкращої ідеї планують надати 1 000 000 гривень на реалізацію проєкту. 

У межах збору вчительських історій Global Teacher Prize Ukraine також закликає ділитися своїм досвідом вихователів дитячих садочків. «На світовому рівні Global Teacher Prize відзначає лише шкільних вчителів — це правило, якого й ми дотримувалися протягом усіх років проведення премії в Україні. Проте за умов війни ми не можемо залишити осторонь уваги вихователів, які сьогодні навчають, виховують та оберігають найменших українців у садочках. Ми знаємо, що історій вчителів, які працюють з дошкільнятами, які так віддані своїй роботі та мають непересічний досвід багато. Важливо, щоб ці історії також були почуті, а роль вихователів під час війни також була помітною.  — розповіла Зоя Литвин, голова ГС «Освіторія» й засновниця Global Teacher Prize Ukraine.  

Збір історій та ідей освітніх проєктів триває до 1 вересня на сайті Global Teacher Prize Ukraine. 

Заповнити форму може як сам учитель, так і його колеги, учні або їхні батьки — обмежень немає. 

Гайд із практичними порадами, як розповісти вчительську історію та подати ідею освітнього проєкту від команди Global Teacher Prize Ukraine доступний за посиланням: https://bit.ly/3QuLUaW

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #конкурс #вчителі

live comments feed...